Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 35 от 35
  1. #31

    Подразбиране

    Ако някой има нужда от почивка от форума - елементарно - може просто да не влиза!

    Защо да спира и останалите?


    Цитат Първоначално написано от merita Виж мнение
    Много се ядосвах и по сто пъти влизах и чаках и отговор по един въпрос. Рискувах да си почна гоблена преди отговора и благодарение на спрения форум уших половината гоблен. А после се указа и че вярно съм го подхванала Така че предлагам да има и такива почивки че поне и да пошием малко
    keikal, напълно те подкрепям!
    След дискусии и обяснения как да се закачат картинки през radikal.ru, защото форумът вече е претоварен, забелязах доста хора си направиха оглушки (не знам как точно да се изразя). Съвсем наскоро направих забележка по този въпрос на едно Три гобленарки, че отварят втора тема, в която показват същите гоблени като в първата. Забележката ми беше доста зле приета от съфорумките. Е, явно има съобразителни хора, има и такива, който смятат, че за тях може да се правят изключения!

    Лошото е, че колкото и да си говорим, няма да има никакъв ефект. В краен случей, проблема може и по сталиновски да се реши.... Забранява се бутончето за прикачване на картинки. Тогава искат или не - всички ще разберат как се прикача картинка през radikal.
    Редактирано от rostso : 23.11.2009 в 19:17.

  2. #32

    Подразбиране

    Трио гобленарки вече няма да показва картинки, а открихме втора тема, защото не знаехме, че има такова ограничение, поради това ,че рядко влизаме. А забележката ви беше остра и невъзпитана и коментара тук също! Има и други форуми където да пишем!

  3. #33

    Подразбиране

    Много пъти се е дискутирала тази тема!
    Факт, че е неудобно - минаваш веднъж през Радикала за картинката, втори път през Дъмп-а за архива и чак тогава си пишеш мнението! Аз губя от 5-10 минути.

    Бързо забравяме неудобството от липса на форум при неговото местене! Както и от изчезването на голяма част от картинките.

    Всички забравяме!

    Но лошото е, че самите модератори не спазват правилото за прикачване на картинките през външен сайт!

    Поне сега имаме предупредителни признаци!
    Ако само половината от съфорумките се съобразят с това праволо за в бъдеще няма да имаме проблем!

  4. #34

    Подразбиране

    "Но лошото е, че самите модератори не спазват правилото за прикачване на картинките през външен сайт!"
    Нима има такива модератори-мислех че трябва да са пример за останалите и да правят това,което изискват от другите.Аз дори си поиграх и вече всичките ми картинки в страничката ми минават през външен сайт.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  5. #35

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от ANIMONI Виж мнение
    "Но лошото е, че самите модератори не спазват правилото за прикачване на картинките през външен сайт!"
    Нима има такива модератори-мислех че трябва да са пример за останалите и да правят това,което изискват от другите.Аз дори си поиграх и вече всичките ми картинки в страничката ми минават през външен сайт.
    Animoni,свят широк,хора различни. Явно има и такива хора.
    Според мен най-добре е , както казва Rostso-просто да се премахне опцията за директно прикачване на картинки във форума.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •