Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 35
  1. #16

    Подразбиране

    Аз също се чувствах много гадно. Час по час проверявах дали го има вече....... Още повече, че точно тези дни- Разпети петък и Великден не е много желателно да се шие. Правих си сметки тези почивни дни да се разтоварвам с форума, като не може да се шие, а то..........
    Е вече поне ги има и съм доволна. Липсваше ми.....
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  2. #17

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pepina_p Виж мнение
    Аз също се чувствах много гадно. Час по час проверявах дали го има вече....... Още повече, че точно тези дни- Разпети петък и Великден не е много желателно да се шие. Правих си сметки тези почивни дни да се разтоварвам с форума, като не може да се шие, а то..........
    Е вече поне ги има и съм доволна. Липсваше ми.....
    Ох и аз така

  3. #18

    Подразбиране

    С една дума - чувствах се като обрана, адски се изнервих. Но да си отдъхнем.

  4. #19

    Подразбиране

    Другия път 2 седмици профилактика и ще ме търсите в психо диспансера

  5. #20

    Подразбиране

    Ох,много ми липсваше любимият форум и на мен и не знам как ме изтраяха в къщи с постоянното си мрънкане.Радвам се че сега всичко е наред и дано за в бъдеще да няма проблеми.

  6. #21

    Подразбиране

    Така свикнах с форума ,че много ми липсваше тези дни .Всеки ден проверявах ,въпреки,че не бяха минали въпросните 2-3 дена.

  7. #22

    Подразбиране

    Бях много растроена,като сираче изоставено.Проверявах постоянно дали пък не е пуснат ,досаждах на всички наред ,накрая и другарчето си издирих и малко се успокоих.Дано не се случва скоро ,че ще и аз в психо диспансера ще си запазя място

  8. #23

    Подразбиране

    Какво да кажа аз като чак тази сутрин успях да вляза с тристата зора, чуствах се като изхвърлена на самотен остров. Дано вече всичко е наред, че направо луднах.

  9. #24

    Подразбиране

    и на мен много ми липсваше, час по час проверявах ........

  10. #25

    Подразбиране

    Май всички сме пристрастени към форума ... аз бях и без компютър но окупирах този на половинката и му надух главата с мрънкане че няма форум.Милия не знам как ме изтрая не стига че мрънках ами и обръщах повече внимание на компа му час по час да проверявам форума отколкото на него...
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  11. #26

    Подразбиране

    Чувствах се много,много зле....Знаех,че няма форум,но по навик през час се пробвах да влизам.....и ми беше криво....
    Момичета,нещо като призив- за да няма такива големи спирания , моля качвайте снимките си през Радикал.ру, за да не товарим излишно форума...и си прочиствайте старите мнения и излишни снимки.

  12. #27

    Подразбиране

    здравейте!нямате си и на представа какъв ужас изживях вчера!Влизам аз във форума с надеждата вече да е действащ и насреща ми излиза надпис "Ако четете това съобщение значи гледата старата версия на форума...."АМИ КЪДЕ Е НОВАТА?????И започна едно лудо търсене из сайтовете............Накрая за пореден път признах че съм технически неграмотна и потърсих помощ от половинката (а той мрази да го занимавам "с моите глупости")и след като и той не успя да ме въведе в новата версия няма да ви описвам какво разочарование изживях.ДОСЕГА,защото ви НАМЕРИХ !То било лесно - просто трябва да чакаш !Ама чака ли се?За другия път вече ще знам!Спирам ,че стана цял роман!!!

  13. #28

    Подразбиране

    Много се ядосвах и по сто пъти влизах и чаках и отговор по един въпрос. Рискувах да си почна гоблена преди отговора и благодарение на спрения форум уших половината гоблен. А после се указа и че вярно съм го подхванала Така че предлагам да има и такива почивки че поне и да пошием малко

  14. #29

    Подразбиране за форума

    Ели миличка добре,че отвори тази тема ти нали знаеш как се чувствах,много ми липсваше форума на по 30 минути тичам да проверявам дали са го пуснали,в кащи съпругът ми и децата ме взеха на майтап

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Предварително се извинявам за забележката си, не искам да обидя никой. Намерих тази стара тема и реших профилактично да я подновя. Нали имахме проблеми с претоварения от снимки форум.... Е! Взехме ли си поука?! Някои ДА, други ...... забравиха. Иска ми се просто да помоля БЪДЕТЕ ПО-ГОЛЕМИ СКЪПЕРНИЦИ при използването на "простронството" във форума. Ако всеки от нас реши в темата Азбука да прикачи схемата на всяка буквичка от азбуката по-отделно ... нали се сещате, че на Коледа може да ни "зарадва" пак ПРОФИЛАКТИКА
    Още веднъж се извинявам, че вземам отношение по-въпрос, който не е моя работа

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •