Показване на 1 до 8 от 8
  1. #1

    Question Относно форума

    Здравейте искам да попитам от името на Val4e която има проблеми с влизането във форума Кога ще бъде оправен както преди .
    Тя ми сподели , че след като си е оправила настроиките в system32 пак не може да влиза .Моля Ви кажете какво да направи

  2. #2

    Подразбиране

    И аз имах същия проблем и ще споделя аз какво направих. Първо излязох от Изход така, че да ми се изтрият Ника и Паролата и ми се изписа, че са изтрити всички бисквитки. После рестартирах компютъра и влязох вече без проблем, като наново си въведох Ника и Паролата.

  3. #3

    Подразбиране

    Вени благодаряти за светкавичната реакция Ще предам на Валето така да пробва дано да се получи и при нея

  4. #4

    Подразбиране

    Искам да благодаря на всички, които ми помогнаха. Тази сутрин още не можех да вляза, обадих се на БТК, от там ми казаха, че не бил проблема техен и да си потърся компютърен специалист. Аз какво направих-заместих този файл hosts с нов, който ми прати polito, излязох от изход , рестартирах компа и модема заедно и най-накрая тръгна. Алелуя!

  5. #5

    Подразбиране

    A ще може ли и на мен да ми пратите този файл. На моят компютър в къщи не мога да го променям. Записва ми го като обикновен текстови документ.Имейла ми е в подписа. Няма значение на кой. Предварително много ви благодаря.
    Редактирано от Jully : 23.04.2009 в 19:03.

  6. #6

    Подразбиране

    Валче, много, ама много ти благодаря!!!!

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Jully Виж мнение
    Валче, много, ама много ти благодаря!!!!
    Радвам се, че съм успяла да помогна

  8. #8

    Подразбиране

    Реклама:
    Много моля от името на Светла Петрова - влизаше до вчера,но днес не може по никакъв начин.
    Моля ви,помогнете !!!!!

    didi_dimitrova1967@abv.bg

    има долна чертичка между имената

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •