Показване на 1 до 15 от 15
  1. #1

    Подразбиране здравейтее

    здравейте момичета и момчета. Радвам се много, че ви открих. От 2 седмици съм страшно запалена по гоблените. Започнах един щампован и става много добре засега. Казвам се Сашка и съм на 21. Мислех, че ще е скучно да се занимавам с гоблени обаче намерих 2 оставени в един шкаф от майка ми и не мога да спра. Страшно съм зарибена вече.

  2. #2

    Thumbs up Здрасти!!!

    Ами то май всички така- на майтап почваме....... та повечето от нас.... доста време вече и бая стаж сме понатрупали.....
    Добре дошла в нашите редици и УСПЕХ с гоблените.
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  3. #3

    Подразбиране

    Здравей и от мен! Тук няма да ти е скучно, даже ще се "зарибиш" още повече

  4. #4

    Подразбиране

    Привет!Попаднала си на точното място .Аз само тук намирам сродни души да си говоря за гоблени . На работа няма такива и някои даже се присмиват, но те не знаят какво губят в живота си като не шият.

  5. #5

    Подразбиране

    искам да питам , вие с колко нишки шиете. аз почнах един гоблен "целувката" деже някъде из форума го видях ушит. Започнах го с 2 нишки обаче ми се вижда малко редичко. Та се чудя ако го шия с 3 нишки дали ще ми стигнат конците. А като ви гледам творенията няма такъв проблем. И в схемата пише, че се шие с 2 нишки

  6. #6

    Подразбиране

    Добре дошла,sashka_aneva!!!
    Ако е посочено в инструкцията към схемата на две нишки,означава на две.Не си подменяла панамата,нали?
    Добре е да снимаш етапче и да покажеш,всеки ще се опита да ти даде свет,не се притеснявай.

  7. #7

    Подразбиране

    Здравей и добре дошла в клуба на маниаците тук всички сме болни от две болести - гоблените и форума! Съвсем скоро ще си раздвоена между компютъра и иглата! Пожелавам ти да имаш много време и за двете.

  8. #8

    Подразбиране

    Здравей Сашке! Добре дошла сред нас.И аз навремето се зарибих с един оставен от майка ми гоблен.Но повярвай по голям стимул от форума НЕМАААААА!!!!!!!!! и спорна работа!

  9. #9

    Подразбиране

    Сашка и добре дошла! Чувстваш се зарибена само от 2 гоблена? Какво ли ще е като видиш нашите 20002... Ей, да знаеш , за тая болест лечение няма. Хайде, скоро да ни ги покажеш ушити!

  10. #10

    Подразбиране

    благодаря много. Вече не ми се вижда толкова рядко. Снощи май бях много уморена, цял ден тичах нагоре надолу и за това ми се струваше рядко. Сега като го гледам изглежда добре. Ушила съм само едно квадратче и няма смисъл да го снимам. Искам като завърша един от двата да ви покажа готовият вариант. А във форума го гледах под името "Вярност" А на моята кутия пише Целувката. Много е хубав и се надявам да го направя прилично.

  11. #11

    Подразбиране

    Добре дошла в нашето голямо семейство.

  12. #12

    Подразбиране браво

    добре дошла при нас е интересно ,всички сме се вдетинили,но болеста ни е еднаква -БРОДЕРИЯ

  13. #13

  14. #14

    Smile Поздрави

    Здрасти и от мен. И добре дошла.
    Аз също съм нова във форума.
    Но съм и новобранка в шиенето на гоблени. Имам само два ушити и един процес на работа.
    Надявам се това да се промени.
    Поздрави и от мен.



    Ето да видиш моите скромни неща.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=365970

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    аз и един ушит нямам. По-голям новобранец съм и от теб

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •