Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Показване на 61 до 74 от 74
  1. #61

    Подразбиране

    Мдааа, явно ще трябва да потърся подходяща рамка Общо взето, бяхме на едно мнение, но държах да чуя и вас. Благодаря ви за съветите!

  2. #62

    Подразбиране

    Много красиви са ти изонитените творби!

    Красота и изящество!

  3. #63

    Подразбиране

    Малко късно, но да си кажа... И аз съм ЗА рамка! А творбата ти е страхотна!

  4. #64

    Подразбиране

    Благодаря на всички! Вече е в рамка, но не се побира в скенера, а нямам фотоапарат. Така че ще показвам малко по-късно

  5. #65

    Подразбиране

    Най-после изкрънках фотографа за една фото-сесия Това е резултатът: Само че има игра на цветовете - сребристото по рамката, което иначе много добре се връзва с белия конец и със сивия фон, на снимката изглежда като златисто

  6. #66

  7. #67

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maya_the_bee Виж мнение
    Ето какво измайсторих снощи:



    Досега всичките си работи довършвах като картички. Но това е доста голямо. Чудя се в рамка ли да го сложа, иначе ли да оформя Някакви идеи, момичета?
    Чак сега го виждам.За рамка си е.И тази, която си избрала е чудесна.Много изчистено, много нежно - точно по мой вкус.
    Редактирано от sissak : 02.08.2011 в 15:48.

  8. #68

    Подразбиране

    Зарязах "Градинската портичка" на Дименшън почти наполовина (снимката е направена от Васето!!!) , за да направя малко подаръци за колеги в Англия, дано и те да оценят труда ми

  9. #69

    Подразбиране

    И още:
    Някои модели съм правила и преди, но експериментирах с различни цветове и конци и разликата е очевидна.

  10. #70

    Подразбиране

    Мая, страхотни са!
    Лек процес по Портата!
    ....Малее, каква пеперудаааа....
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  11. #71

    Подразбиране

    Ооооо ,не зарязвай тази красота, приказна е !И картичките са хубави ,сигурна съм, че ще им се радват много.

  12. #72

    Подразбиране

    Поздравявам те за интересната и нестандартна колекция!

  13. #73

    Подразбиране

    Изонита е прекрасен

  14. #74

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета, Ralli, Sunnyto, радвам се, че и на вас ви харесват моите творения.
    Maleks, Sianie, обещавам да подновя работата си по градината на Дим, но ще е едва след 16 дни, когато се върна от Англия.

Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •