Показване на 1 до 15 от 80

Тема: kоремче

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Момичета, то няколко дни вкъщи имаме кростренажор за временно ползване
    Вече трети ден тренирам с него, като постепенно увеличавам минутите. Днес правих 15мин., целта ми е да стигна до 30 мин. Въпросът ми е следния: уредът натоварва краката и ръцете- това е ясно, но се чудя ще има ли ефекти върху коремчето? :? Общо взето се потя като за световно, по корема също, обаче дали ще го стегна и него? Ако някой има наблюдения, моля да сподели, защото този път яко съм се амбицирала и съм на крачка да започна да ходя на фитнес...


    P. S. Доста се чудех дали да споделя с вас нещо. Преди месец ходих на лекар, тъй като от доста време имам проблем с корема- остри болки високо горе, без значение дали съм яла иили гладна, съпроводени с гадене... Оказа се, че имам възпален хранопровод (за щастие нямам гастрит или язва). Та не посмях да кажа на лекарката, че съм гладувала, правила диети на своя глава и т. н., но имам подозрения, че точно от това са проблемите ми. Съветвам ви много да внимавате като гладувате и диетирата, за да не си навлечете моята беля на главата...

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lubopitko Виж мнение
    P. S. Доста се чудех дали да споделя с вас нещо. Преди месец ходих на лекар, тъй като от доста време имам проблем с корема- остри болки високо горе, без значение дали съм яла иили гладна, съпроводени с гадене... Оказа се, че имам възпален хранопровод (за щастие нямам гастрит или язва). Та не посмях да кажа на лекарката, че съм гладувала, правила диети на своя глава и т. н., но имам подозрения, че точно от това са проблемите ми. Съветвам ви много да внимавате като гладувате и диетирата, за да не си навлечете моята беля на главата...
    Подобно нещо ми се е случвало и на мен, когато започна да се храня нередовно - например цял ден глад и чак вечер да се натъпча. Обаче усетя ли, веднага започвам да се храня по-начесто и минава. Иначе се стига я до гастрит, я до язва...

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •