Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 80

Тема: kоремче

  1. #61

    Подразбиране

    Момичета, то няколко дни вкъщи имаме кростренажор за временно ползване
    Вече трети ден тренирам с него, като постепенно увеличавам минутите. Днес правих 15мин., целта ми е да стигна до 30 мин. Въпросът ми е следния: уредът натоварва краката и ръцете- това е ясно, но се чудя ще има ли ефекти върху коремчето? :? Общо взето се потя като за световно, по корема също, обаче дали ще го стегна и него? Ако някой има наблюдения, моля да сподели, защото този път яко съм се амбицирала и съм на крачка да започна да ходя на фитнес...


    P. S. Доста се чудех дали да споделя с вас нещо. Преди месец ходих на лекар, тъй като от доста време имам проблем с корема- остри болки високо горе, без значение дали съм яла иили гладна, съпроводени с гадене... Оказа се, че имам възпален хранопровод (за щастие нямам гастрит или язва). Та не посмях да кажа на лекарката, че съм гладувала, правила диети на своя глава и т. н., но имам подозрения, че точно от това са проблемите ми. Съветвам ви много да внимавате като гладувате и диетирата, за да не си навлечете моята беля на главата...

  2. #62

    Подразбиране

    За стягащия лосион съм и аз съгласна с Нелия. От известно време използвам стягащ крем на AVON за корема и задните части, дъщеря ми го подари за 8 март. Започнах отскоро да го ползвам и ще ви кажа по-късно дали има някакъв ефект!
    А някой ползвал ли е Калорекс?
    lubopitko, радвам се за теб, че си разбрала проблема си и от какво е. С диетите трябва да се внимава! Дъщеря ми направи диета за 2 седмици, отслабна наистина, но и се скарах малко, защото се лиши от доста неща, а е на 13.5 години и организма има нужда от много неща на тази възраст! Сега като почна пак да си яде нормално, трябва да ви кажа, че изпитва голям глад. Това означава, че е лишила организма от важни неща и сега си го наваксва.

  3. #63

    Подразбиране

    Стягащият крем на Avon няма ефект... Поне при мен...

  4. #64

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lubopitko
    Стягащият крем на Avon няма ефект... Поне при мен...
    А при една колежка и при сестра ми има. Много са доволни, даже го препоръчват на своите познати. Говоря за Anew Clinical Lift&Tuck, който в момента идва с подарък кимоно.

  5. #65

    Подразбиране

    Стягащите лосиони имат ефект,когато се използват продължително време,а не еднократно.Както и с кремовете за лице и т.н.
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  6. #66

    Подразбиране

    Да, този се използва два пъти на ден - сутрин и вечер. След седмица има вече видим резултат, поне при тях двете.

  7. #67

    Подразбиране

    Да, аз започнах да използвам точно същия, Ще видим резултата!!! :?

  8. #68

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Lyubka
    Цитат Първоначално написано от lubopitko
    Стягащият крем на Avon няма ефект... Поне при мен...
    А при една колежка и при сестра ми има. Много са доволни, даже го препоръчват на своите познати. Говоря за Anew Clinical Lift&Tuck, който в момента идва с подарък кимоно.
    Аз съм в грешка значи. Аз използвам Skin So Soft...

  9. #69

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lubopitko Виж мнение
    P. S. Доста се чудех дали да споделя с вас нещо. Преди месец ходих на лекар, тъй като от доста време имам проблем с корема- остри болки високо горе, без значение дали съм яла иили гладна, съпроводени с гадене... Оказа се, че имам възпален хранопровод (за щастие нямам гастрит или язва). Та не посмях да кажа на лекарката, че съм гладувала, правила диети на своя глава и т. н., но имам подозрения, че точно от това са проблемите ми. Съветвам ви много да внимавате като гладувате и диетирата, за да не си навлечете моята беля на главата...
    Подобно нещо ми се е случвало и на мен, когато започна да се храня нередовно - например цял ден глад и чак вечер да се натъпча. Обаче усетя ли, веднага започвам да се храня по-начесто и минава. Иначе се стига я до гастрит, я до язва...

  10. #70

    Подразбиране

    Аз пих Калорекс!В началото на идеята беше коремчето!от хапване на всичко. Нормалните ми килограми са 52-54 лято-зима. Миналата зима стигнах до 58-60 и умирах от тежест, но си хапвах. За диети нямам воля, купих си обръч-не ще да се върти. Имаме малка стаичка в къщи с тренажор, вело и други, но там не стъпвам, обичам спорта, но като зрител. та тогава се сетих за рекламата. Хапчетата са 30 - за 15 дни. Първите 2-3 дни не се усеща нищо, после започва да не ти се яде. Втората седмица не ги пиех, както беше обяснено-в смисъл, че пропусках. Определено има ефект и близките ми го видяха наживо. препоръчвам го!Хубавото е, че има много дълготраен ефек. Като, че ли свива капацитета на червата. Ако ме чете мед. лице може да се смее, но така го обяснявам разбираемо. Не съм имала странични ефекти-никакви!

  11. #71

    Подразбиране

    koito iska da viarva, no doma6en ocet s voda sutrin stopiava maznini za nula vreme-iska si postoianstvo

  12. #72

    Подразбиране

    tania27 какво трябва да е количеството на оцета

  13. #73

    Подразбиране

    калорекс наистина има ефект и е без странични действия. що се отнася до оцет на гладно - действа , но внимавайте -дразни стомаха и при пациенти със стомашни проблеми не се препоръчва. има такива билкови хапчета на д- р тошков.

  14. #74
    Активност Аватара на didi_ml
    вече сме пловдивчани
     
    55 Мнения
     

    Подразбиране

    Скорпион,определено ме заинтригува с този Калорекс- колко килограма свали с него и само 30 дни ли го пихте!

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета не се хващайте на тези диети с препарати и т.н. След спирането им качвате двойно килограми .Ограничете храната.Сега е пролет, идва лято.яжте повече салати, плодове и зеленчуци.Има съдове вкоито се готви без мазнина. Ограничете сладкишите и шоколада, газираните напитки.Повече движения.
    katya ivanova

Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •