Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 80

Тема: kоремче

  1. #1

    Подразбиране kоремче

    Плс кажете някаква програма или диета,с която да си премахна коремчето :?

  2. #2

    Подразбиране

    Пресички,мила,пресички(имам предвид коремни преси)........ С диети не става

  3. #3

    Подразбиране

    Ами отдавна правя коремни преси,но няма ефект

  4. #4

    Подразбиране

    Колко отдавна, какви пресички правиш и по колко на ден правиш?

    Ама без диета не вярвам да се мине. Ако коремчето е там, защото има повечко мазнинки по него - те само от пресички няма да се смачкат и стопят.

  5. #5

    Подразбиране

    werty,какво стана с твоя шоколад?Омръзна ли ти вече,или още си го хапваш??

  6. #6

    Подразбиране

    ами правя от около месец на ден по 3 серии по 10

  7. #7

    Подразбиране

    Знам,че резултат има след третия месец,а и серийките са ти малко.Постепенно трябва да увеличаваш броя на пресите.

  8. #8

    Подразбиране

    Скарлет, днес съм на бонбони с пияни вишни Много кървя от витамин Ц защото :+)

    btw - от шоколад коремче не се прави :+)

    elena88, трябва да убия детето в теб... 3 по 10 на ден е нищо. Предполагам, че правиш онези преси, с които едно време ни стъжняваха живота в училище - лагаш, някой ти държи краката и ти се набираш... Мен от това кръстът ме заболява преди да ме стегне корема.
    Пробвала ли си коремните пресички, които се препоръчват в каланетиката? Там повторенията са от по 75-100 на серия, но първо, че ефект има, и второ, че няма риск (ако ги правиш правилно) да си прецакаш я кръста, я врата.

  9. #9

    Подразбиране

    Да не са тези преси,дето ръцете са зад тила,краката свити в коленете и вдигаш заедно ръцете и краката и ги засичаш на нивото на кръста(ох,обърках се).Аз правя това.

  10. #10

    Подразбиране

    Не.. Ще се опитам да описвам, пък да видим кой ще разбере :+)
    модел 1
    1. Лягаш на пода със събрани ръце и крака
    2. Свиваш коленете и повдигаш краката, свити в коленете
    3. С ръце се хващаш за коленете (отзадната страна) и изправяш торса, докато челото опре в коленете
    4. Продължаваш да се държиш с ръце за коленете и изправяш краката така, че да са перпендикулярни на пода
    5. Пускаш коленете и протягаш ръцете напред така, че краката ти да са между тях и те (ръцете) да са успоредни на пода
    6. Леко отпускаш торса назад, извивайки си гърба, като ръцете продължават да са изпънати и успоредни на пода. Краката не мърдат
    7. Като стигне гърбът ти до положение аха-аха да легне, а главата ти е все още във въздуха, спираш да се отпускаш назад
    8. Запазвайки извитата форма на гърба, бавно, дишайки равномерно, леко си свиваш корема така, сякаш искаш пак да си доближиш коленете, но амплитудата трябва да ти е 1-2 см - т.е. не стигаш до коленете. Ръцете се движат успоредно на пода напред-назад, защото спрямо торса ти са неподвижни
    9. В началото идеята е да се стигне до 75 такива движения без почивка, а после и до 100
    10. Как се почива - това е важно, за да не си контузиш нещо: Обхващаш с ръце колената и доближаваш главата, допираш я до коленете, свиваш коленете и почиваш... След малко пак се разгъваш и продължаваш да се мърдаш
    11. Как спираш - и това е важно. Същото като почивката, но след като свиеш коленете, се навеждаш напред така, че краката ти да стъпят на земята. Слагаш ръцете на земята и продължава тялото ти да минава напред, докато всъщност клекнеш. Като клекнеш - леко с ръце се изтласкваш и се изправяш.
    Всичко това се прави бавно и спокойно. Мускулната треска после минава и след седмица даже не се пояявява :+)

    За да не се напряга гърбът, раменете трябва да са... как да кажа - извити.. Все едно както са ти протегнати напред ръцете, искаш да си доближиш раменете едни към други...

  11. #11

    Подразбиране

    Каквито и пресички да прави, първо трябва да са повечко и второ без глад няма да стане въобще и то глад бая време

  12. #12

    Подразбиране

    А защо да гладува? Необходимо е само да ограничи приема на въглехидрати и мазнини. Друг е въпросът от какво се е получило коремчето.

  13. #13

    Подразбиране

    Е,моето коремче определено си е от плюскане...........

  14. #14

    Подразбиране

    Аз, пък, имам приятелка, която е слаба, но си има коремче... Това си е до структура. Аз нямам коремче, но и не съм в категорията на слабичките

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Ох, шкембенце, шкембенцееее... И аз имам такъв проблем... Правя коремни преси от две- три години, имам плочки, но не се виждат от сланинките! Иначе правя сутрин 100 и вечер 100. Но ефекта, който желая не се получава... :? Всъщност, когато гладувам или съм на диета или нещо такова- корема ми се свива и изглежда почти, както ми се иска... Особено лятно време на морето... Тогава даже и се пъча...

Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •