Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 80

Тема: kоремче

  1. #16

    Подразбиране

    Аз миналата година се бях хванала след празниците да правя коремни преси. Още след първия месец видях ефект, ама после постепанно спрях защото не ми оставаше време. Сега пак мисля да ги почна, че идва лято и трябва да вляза във форма. Пък данода се получи и тази година и да има резултат.

  2. #17

    Подразбиране

    момичета а някоя от вас да е използвала така широко рекламираните коланчета - сауна бел и сауна слим- дали си заслужава :?

  3. #18

    Подразбиране

    НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!
    Мили по- добре си купи велоергометър, колело или отделяй по 30 мин. за сутрешен крос.Въпросния колан ми го подариха още като излезе по рекламите. И не само,че няма ефект, ами и дори не може да ме изпоти.Помислих,че може при мен да не действа и го изпратих на мама - същия резултат т.е.О.
    ЖИВОТЪТ НЕ СЕ МЕРИ С БРОЯ ВДИШВАНИЯ, А С МОМЕНТИТЕ, КОИТО СПИРАТ ДЪХА НИ!!!

  4. #19

    Подразбиране

    Що се отнася до диетите наскоро чух ,че една жена и направили списък със храните, които може да си яде и тези които -не .Естествено специалист е разработил менюто .Той й препоръчал да се храни 4 пъти на ден.Жената е свалила 7 кг.За този начин на отслабване бях чула преди известно време в едно от предаванията на "Огледала".

  5. #20

    Подразбиране

    Ще ви кажа най лесен начин да изглеждате и чувствате добре:Всяка сутрин на гладно в чаша хладка вода разтворете 1л.мед и 1л.ябалков оцет и пиите!Няма корем ,резултата е поразителен.Успех

  6. #21

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pepii
    ...резултата е поразителен...
    Язва? Не виждам друга причина да се вкарат на-гладно 2 толкова несъвметими продукта... Pepii, кой те посъветва за тази рецепта?

  7. #22

    Подразбиране

    За топла вода с мед,да се пие сутрин и аз го знам,това бил вътрешния душ на организма,но без ябълковия оцет.

  8. #23

    Подразбиране

    така се надявах, въпреки че не знам на какво, но Natalka много ти благодаря за споделеното мниние.
    Момичета задължително ли е медът да се разрежда с вода на мен ми е по -вкусен като го лапам без разреждане

  9. #24

    Подразбиране

    Момичета, вярно е за ябълковия оцет. Ако помнете преди година и половина доста бяха нашумели хапчетата с ябълков оцет. Аз с тях свалих 3 кг. за един месец.

  10. #25

    Подразбиране

    И аз съм пила ябълков оцет на хапчета.Вреден е да се пие натурален сутрин на гладно.

  11. #26

    Подразбиране

    Няма ефект от ябълковия оцет... И хапчета съм пила и натурален- ефект нулев... :twisted:

  12. #27

    Подразбиране

    Това с оцета е испитана рецепта!!Никога неможе да имаш язва когато оцета е с мед и вода!И да си говориме откровенно,става вапрос само за една лъцица оцет!!!Който иска да пробва...Далече от мисълта ми е да ви лъжа!!!!

  13. #28

    Подразбиране

    Тук не става въпрос, че лъжеш, не се съмнявам в твърденията ти, но просто при мен не се получи... Пък и честно казано ми беше доста гадно да пия натурален ябълков оцет, пък дори и с вода...

  14. #29

    Подразбиране

    Пепии,аз също не споря,само казвам,че при мен се получи раздразнение на стомаха.

    Аз в момента пия Пиктин на д-р Тошков,не само за намаляване на тегло,има и други действия,ходя на степер около половин час,правя от 30- до 50 коремни преси и спазвам стриктно диетата на Скарсдейл и постих предната седмица- ефекта е 3кг.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Скарлет каква е тази диета на Скарсдейл :?

    Току що попаднах на това и ви го показвам
    http://www.lose-weight.hit.bg/Diets.htm

Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •