Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 80

Тема: kоремче

  1. #46

    Подразбиране

    Ами решила съм да почна някаква диета само от зеленчуци плодове и месо.
    Ще видим дали има ефект

  2. #47

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Valja
    А какво ще кажете за бягаща пътечка? Ние мислим другата седмица да си купуваме за в къщи от Метро - 334лв. Силно се надявам да има ефект, защото и аз разбрах, че само с диети нищо не става, не се ли натоварим малко и със спорт.
    Аз съм чувала, че бягащата пътечка натоварва ставите (както и бягането по принцип) , по- добрият вариант е велоргометъра. Нямам наблюдения, но понеже имам проблеми със ставтите и са ми давали такива съвети.

  3. #48

    Подразбиране

    Аз, като един бивш спортист също те съветвам да внимаваш с пътечката- много натоварва ставите!!!!! По принцип бягането е чудесно средство за отслабване и тонизиране,но е хубаво да се избягва асфалта и др. подобни настилки .Най-добре е да се тича по трева/ това съм запомнила от треньорите/. Ако си решила да си вземаш някакъв комплексен уред и не те притеснява мястото, най- доброто е кростренажор/ в момента е на промоция в Метро/.
    ЖИВОТЪТ НЕ СЕ МЕРИ С БРОЯ ВДИШВАНИЯ, А С МОМЕНТИТЕ, КОИТО СПИРАТ ДЪХА НИ!!!

  4. #49

    Подразбиране

    Докога е тази промоция в Метро и за какви парички става въпрос? :?

  5. #50

    Подразбиране

    Извинявай за закъснелия отговор.

    Промоцията е до 05,04 и цената е 480 лв. Бяха около 540 - 580 лв.
    Дано съм ти била полезна!!!
    ЖИВОТЪТ НЕ СЕ МЕРИ С БРОЯ ВДИШВАНИЯ, А С МОМЕНТИТЕ, КОИТО СПИРАТ ДЪХА НИ!!!

  6. #51

    Подразбиране

    Вече си купихме пътечката и от 2 дни я ползваме . Обаче се разочаровах от количеството на свалените калории - първия път успях да сваля само 10 , след това на другия ден сутринта стигнах до 20 и след обяд - също 20, като потта ми започна да се стича навсякъде, все едно бях влизала с дрехите под душа . Днес сутринта ги увеличих на 22 .
    Вече доста ще се замислям, когато реша да си хапна нещо сладичко . Само като си представя, че в една шоколадова вафла например има около 50-60 калории, а успявам да изразходвам само по 40 на ден

  7. #52

    Подразбиране

    Валя, сигурна ли си?
    Аз като ходя на фитнес, с пътечката свалям около 300 калории за около 25 минути. При това не тичам, а ходя със скорост 6,5 - 7 км/ч.

  8. #53

    Подразбиране

    Valja, да не би да трябва да се пренастрои калкулатора? Не трябва ли да се дефинират разни неща като възраст, тегло..?

  9. #54

    Подразбиране

    Моята върви много трудно, всъщност тя не е електрическа, а магнитна и се задвижва от усилията на краката. Като застанеш на нея, без да правиш усилия да тръгне, изобщо не мърда. И задължително трябва да се държиш с ръцете за дръжките - те подпомагат задвижването. Казаха ни, че ако върви много трудно, се смазва с един гел, и вчера го поръчахме в магазина, но ще го получат другата седмица. А иначе скоростта ми е 1,5 - 2 км/час, и за тези 20 калории се оказва, че изминавам около 400 метра. По-скоро имитира не бягане или ходене, а катерене по много стръмен планински склон.

  10. #55

    Подразбиране

    Само веднъж се излъгах да се кача на такова нещо.. Че то си е обратното на "бягаща пътечка" - голямо избутване беше, докато въобще се задвижи... а после ужасът продължава... Имах чувството не, че съм на пътека, ами че се опитвам да бутам мебели, а аз съм на хлъзгащ се под... Неприятно преживяване. В края на тази борба с мебелировката ме боляха ръцете, а не краката...

  11. #56

    Подразбиране скарлет

    скарлет,ти си чудесна!неизчерпаем източник на информация.
    katya ivanova

  12. #57

  13. #58

    Подразбиране

    Изчетох тази тема с интерес, защото имам доста голямо коремче. Родих и двете си деца с операции, като се има предвид че операцията ми е почти до пъпа. Корема ми доста се отпусна, особено след втората операция, която беше преди 1,5 година. Не мога да се преборя с това коремче и това е!!! Като поотслабна и то отслабва, но си стои... какво да се прави...Съветите са доста интересни, които давате.
    Стана ми интересно меда, водата и ябълковия оцет, които казва pepii казва, но искам да питам за какъв оцет говорим, за най-обикновен ябълков, който се продава в магазина или друг от аптеката на хапчета?

  14. #59

    Подразбиране

    , момичета
    И аз пробвах с оцет, мед и вода и при мен имаше ефект, трябва постоянство.

    А за стегнати коремни мускули са необходими не само коремни преси, но и задължително каране на колело или тичане.

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    И аз да се включа.Според мен всичко изброено е добре да се прави-преси,бягане,ограничаване в храненето.Но с напредване на годините и особено ако жената е раждала самата кожа се отпуска много.Хубаво е кожата на корема да се маже със стягащ лосион
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •