Показване на 1 до 15 от 75

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Темата е много интересна, за мен.Преди години, когато дъщеря ми беше на около 3 години както си играеше и видимо не я притесняваше нищо/какво ли може и да го притесни толкова такова малко човече/, остави си играчките настрана и си легна, дори поиска да я завием.Промяната стана рязко , дори си мислехме ,че и се спи.Напротив, тя се "предаде" както се казва- ни мърда, не и се говори и т.н.Честно- уплаших се, както си беше жизнено детето и- другата крайност.Беше събота, помня добре.Да я заведем на лекар ли -или да изчакаме- чудихме си- няма температура и каквто и да е признак на заболяване.Тогава майка ми даде съвет да я заведем при една баба в близко села, която леела куршум и баела против уроки.Ами- за вас- лъжа, за мене-истина-като и ля куршума и детето тръгна като че ли никога не е било отпуснато .Бабата каза -че е урочасано.Кой както иска да си тълкува такива неща, но за мен са си самата истина, понеже и друг път ми се е налагало да ходя при такива жени- басматарки.
    А за енергийните вампири- и за тях съм уверена ,че има хора с лоша енергия.Сигурно на всеки му се е случвало да се чувства подтиснат, под напрежение в компанията на някой човек.Аз гледам да се махна по най- бързия начин от тях.
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  2. #2

    Подразбиране

    Аз лично съм по-склонна да вярвам в положителната и отрицателната енергия.По принцип на всеки един от нас в живота му се е случвало нещо на което неможе да даде друго обяснение освен......магия.Това е в което искаме да вярваме в трудни моменти.Трябва да знаете колкото повече сте настроени отрицателно толкова повече нещастия и неуспехи ще ви се случват.И обратното естественно,колкото повече сте настроени положително толкова по-добри неща ще ви се случват.Проблемът е когато ако ние сме заредени с положителна енергия и срещнем човек зареден с отрицателна.Ако той е по силно зареден има опасност ние да не успеем да поемем всичката тази отрицателна енергия.В даден момент се чувстваме просто без сила.Това е една философия по която можем много да говорим.Но който иска да вярва в магия не е за присмех,защото по този начин (вярвайки в нещо) ние се зареждаме положително и в крайна сметка успяваме.Естественно не забравяте че всяко правило си има и изключения.Може да се случи и да не постигнем целта си или мечтата си......но това не означава че не трябва да продължаваме да опитваме и да се надяваме на нещо по-добро.С това завършвам и ви пращам една огромна положителна прегръдка

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •