Показване на 1 до 15 от 75

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране Благодаря

    Мила Лети,благодаря за съвета,който ми даваш на лични.
    Мили момичета ако нещо ви притеснява или като мен ви е срам да пишете в темата пишете ми на лични.
    Мари,имам успяващ семеен бизнес,имам си гоблените-знаете,че правя и комплектовки по поръчка,започнала съм и узаконяване на собствена автоморга в условията на тази криза,което никак не е лесно,имам съпруг,който се държи добре с мен вече 28г,двама сина ,които също помагат,имам кола,бус ,камион.Имам си контактите и приятелства проверени с годините.
    Е,това не е ли повод за завист.Само едно не мога да разбера,защо трябва да се завижда на човек,който е безработен от 1991г и се стреми да пробие и спечели на днешно време.Извинявайте,милички,но да се завижда за мен това е простотия.Всеки живее с неговото си.
    Какво се промени след магията ли?Та тя не е развалена.Това ,че сме извадили предметите и сме ги изхвърлили в реката не значи,че енергията им не се е прехвърлила върху нас.Трябва да намеря човек,който да я развали,но не познавам такъв.Пълно е с шарлатани.

  2. #2

    Подразбиране

    За жената,извършила и поръчала това какво да кажа.Близка ми е от страна на съпруга ми.Не може да се примири с това,че нито ми е на акъла,нито на образованието,нито на идеите ми.Аз не мога да мразя.Не мога и да отмъщавам.Просто съм я забравила,че съществува и не контактувам с нея.Пък той Господ,ако го има знае как да връща.
    Само едно ме притеснява-защо не е помислила,че може да се върне на децата и.

  3. #3

    Подразбиране

    Az pik shte vi se pomolia za neshto drugo.. Molia vi kogato spodeliate prejivenite si sluchai, ne obijdaite horata koito ne sa hristiani.. Viv vsiaka religia si ima loshi hora a ne samo "hodjite" kakto kazvate vie..
    Oshte edno neshto.. Sanita, muskite koito ste namerili ne sa "Turski".. Zashtoto ezika na Muslumanite ne e na Turski ami e na Arabski.. İma goliama razlika.. Dano da uspeesh da namerish chovek da gi razvali zashtoto naistina gi ima!!! Koito iska da viarva, koito ne iska da ne viarva.. No goliama zlobost e da se napravi muska na edin chovek
    Priaten den..

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •