Показване на 1 до 15 от 75

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране за форума

    включвам се и аз в тази темана 46 години съм и до преди три години бях абсолютно категорична, че такова нещо като магии не съществува, но ми се случиха поредица от трагични случаи на обичани от мен хора,и сега след като мина време,след много лутане из интернет и разкази на познати си мисля,че все пак е възможно да съществува някакъв вид въздеиствие на енергииното поле,аз съм страшен оптимист и съм убедена,че който е положително настроен и е силен характер няма да успеят да му причинят лошо, а всичко ще се върне към неговите недоброжелатели.Милички на всички вас ви желая само здраве,щастие,успехи и най-вече положителни емоции и импулси от заобикалящата ви среда

  2. #2

    Подразбиране

    Магия,енергийно влияние,уроки и каквото още се сетите -отново за Съжаление съществуват .Дори Православната Църква го признава.Има светци Св Киприян и Юстина ,които преди да станат християни са били магьосници -нали християнството е религия на грешниците http://www.pravoslavieto.com/life/10...an_Justina.htm Няма бяла и черна магия ,има само Магия,всяко въздействие върху съдбата на човек от друг човек се смята за грях..Положителното мислене и нагласа на човек са много Важни -абсолютно вярно,НО магията се прави точно срещу такива хора,защото те не тръгват срещу другите с мисълта за вреда ,за нещо лошо и със злоба и ........точно по-този начин стават уязвими .И пак въпреки всичко някъде в мен не искам да повярвам ,че съществува подобно зло ,защото за мен магията е това- Зло ,породено от завист и злоба
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •