Показване на 1 до 15 от 75

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Всеки има право да вярва или не. Лично аз съм си изградила мислена стена ,която да не допуска към мен такова влияние и смятам,че когато си винаги добронамерен и зареден положително, по-малка е вероятността да те стигне лошото.
    Напълно съм съгласна с това мнение, както и с написаното от mareha.
    И в тази връзка ви предлагам ако имате време и желание да гледате един филм казва се The Secret / Тайната ( но не го бъркайте с друг със същото име, който е игрален с Дейвид Духовни) този е научен-психологически и е точно за положителното мислене и че обикновенно ни се случва това за което си мислим.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от elli Виж мнение
    Напълно съм съгласна с това мнение, както и с написаното от mareha.
    И в тази връзка ви предлагам ако имате време и желание да гледате един филм казва се The Secret / Тайната ( но не го бъркайте с друг със същото име, който е игрален с Дейвид Духовни) този е научен-психологически и е точно за положителното мислене и че обикновенно ни се случва това за което си мислим.
    Може ли да уточниш заглавието на филма - това да не е "Великата тайна на водата"?

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Мари Виж мнение
    Може ли да уточниш заглавието на филма - това да не е "Великата тайна на водата"?
    Не.
    Филмът се казва ''Тайната'' (The Secret) и е научен, за силата на нашите мисли,
    има го в замунда-та, може да се свали от там.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от elli Виж мнение
    Не.
    Филмът се казва ''Тайната'' (The Secret) и е научен, за силата на нашите мисли,
    има го в замунда-та, може да се свали от там.
    Този филм е по книгата на Ронда Бърн! Съветвам ви нея да прочетете, защото е много по-въздействаща от филма!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •