Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 75
  1. #16

    Подразбиране

    Мога да предложа и друг филм "Селестинските пророчества" , за силата на мисълта и положителната енергия, която имат не само хората, а и цялата заобикаляща ни природа

  2. #17

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от elli Виж мнение
    Не.
    Филмът се казва ''Тайната'' (The Secret) и е научен, за силата на нашите мисли,
    има го в замунда-та, може да се свали от там.
    Този филм е по книгата на Ронда Бърн! Съветвам ви нея да прочетете, защото е много по-въздействаща от филма!

  3. #18

    Подразбиране

    Не можах да го намеря днес този филм - на това заглавие излизат около 120 филма, как да го намеря точно

  4. #19

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Мари Виж мнение
    Не можах да го намеря днес този филм - на това заглавие излизат около 120 филма, как да го намеря точно
    Филмът се казва''Тайната" (''The Secret'') в замундата има само два филма с това заглавие единият от2006 година е този, а другият е игрален от 2007
    Ще се опитам да прикача линк на страницата където се намира, но незнам дали ще се получи, а и трябва да имаш регистарция за да го свалиш

    http://zamunda.net/details.php?id=72819
    Редактирано от elli : 02.05.2009 в 00:17.

  5. #20

    Подразбиране

    Аз го имам записан на диск - Тайната - много е поучителен и със страхотно въздействие.
    Заедно с него ми дадоха още един - Водата - в него също има много истини но е в научно популярен стил и на мен лично не ме впечатли колкото очаквах.
    Но си заслужава да се видят.

  6. #21

    Подразбиране за форума

    включвам се и аз в тази темана 46 години съм и до преди три години бях абсолютно категорична, че такова нещо като магии не съществува, но ми се случиха поредица от трагични случаи на обичани от мен хора,и сега след като мина време,след много лутане из интернет и разкази на познати си мисля,че все пак е възможно да съществува някакъв вид въздеиствие на енергииното поле,аз съм страшен оптимист и съм убедена,че който е положително настроен и е силен характер няма да успеят да му причинят лошо, а всичко ще се върне към неговите недоброжелатели.Милички на всички вас ви желая само здраве,щастие,успехи и най-вече положителни емоции и импулси от заобикалящата ви среда

  7. #22

    Подразбиране

    Магия,енергийно влияние,уроки и каквото още се сетите -отново за Съжаление съществуват .Дори Православната Църква го признава.Има светци Св Киприян и Юстина ,които преди да станат християни са били магьосници -нали християнството е религия на грешниците http://www.pravoslavieto.com/life/10...an_Justina.htm Няма бяла и черна магия ,има само Магия,всяко въздействие върху съдбата на човек от друг човек се смята за грях..Положителното мислене и нагласа на човек са много Важни -абсолютно вярно,НО магията се прави точно срещу такива хора,защото те не тръгват срещу другите с мисълта за вреда ,за нещо лошо и със злоба и ........точно по-този начин стават уязвими .И пак въпреки всичко някъде в мен не искам да повярвам ,че съществува подобно зло ,защото за мен магията е това- Зло ,породено от завист и злоба
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  8. #23

    Подразбиране

    Тъй като все пак Sanita създаде тази тема и обеща да разкаже някаква история, заради която пишем тук, очакваме да я чуем !

  9. #24

    Подразбиране

    Няма магии. Неведоми са пътищата.

  10. #25

    Подразбиране

    Човек сам решава в какво да вярва и в какво не.Дали има или няма магии-никой не е напълно сигурен.Така че не може да се твърди със сигурност.Всичко е въпрос на мнение.Има една приказка"Бай , бабо, да не ме срещне мечката..."
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  11. #26

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mimka Виж мнение
    ....Има една приказка"Бай , бабо, да не ме срещне мечката..."
    Ей, това изречение, никога не съм го харесвала. Ако мислех,че има магии, щах да го помисля, точно за такъв опит. А иначе, щом е въпрос на мнение, поради моето менение, на мен няма как да ми се случи, нали.

  12. #27

    Подразбиране

    Здравейте и аз реших да се включа в тази тема, и да ви разкажа моята случка.
    Била съм малка и баба ми ме е отвела при своя братовчедка .Тя гледала на кафе .Казала й че ми е направена магия за да не се омъжа и единственият начин да се развали е да запалиме с момчето заедно свещ ,иначе всичко ще се проваля. Измина много време .Един ден, след като бях вече щастливо омъжена ,баба ми ме попита дали сме ходили заедно със съпруга ми на черква и дали сме палили свещ . Разказа ми предсказанието на братовчедка си .Тогава аз си спомних ,че вечерта преди Великден бяхме ходили и 10 дни след това решихме да се оженим .
    Незнам дали е било съвпадение или истина, но със съпруга ми не бяхме в много добри отношения докато бяхме гаджета и никой не ни повярва, че ще се женим, а и преди него имах дълга връзка която не доведе до нищо .След Великден всичко тръгна в друга посока .
    Който иска да вярва на магии ,който иска да не вярва ,но аз определено вярвам ,че има там горе някой който ни закриля колкото и изтъркано да звучи .Не ходя често на черква, но мисля че с чиста вяра и добрина можеш да развалиш всички лоши неща насочени към теб.

  13. #28

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Мари Виж мнение
    Тъй като все пак Sanita създаде тази тема и обеща да разкаже някаква история, заради която пишем тук, очакваме да я чуем !
    Ина мен ще ми е интересно, каква ли ще е историята на Sanita. Хайде Sanita, в очакване сме!

  14. #29

    Подразбиране

    Милички,аз съм обещала да ви разкажа и ще спазя обещанието си.моля ви само за още ден -два.Компа ми е повреден и пиша от чужд.Историята е доста дълга.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от kathryn Виж мнение
    Ей, това изречение, никога не съм го харесвала. Ако мислех,че има магии, щах да го помисля, точно за такъв опит. А иначе, щом е въпрос на мнение, поради моето менение, на мен няма как да ми се случи, нали.
    Е старите хора са казали "Голяма хапка хапни, голяма дума не казвай!". Някога и аз бях пълен атеист относно тези неща до момента в който станах свидетел на чуждо влияние върху чужд човек и после не го изпитах и на собствен гръб. Става въпрос за уроки и премахването му от растояние, без пряк контакт, а щом е възможно да съществуват хора, които за добро могат да влияят само с молитва и някакво излъчване върху здравето на друг човек, то защо да няма и обратното. Ето какви са тези две случки в живота ми преди 30 години.
    Бях млада на 24 години, работех в едно село в тогавашните АПК - управление и всеки ден ни извозваха от града до работното място. В канцеларията бяхме 7 човека в една стая. Един ден през 15 минутната почивка, която имахме отидохме с колежка до магазина, за да си вземем закуска срещнахме един човек от който колежката се изплаши (тя беше родом от това село, но живееше в града), каза че винаги когато го срещне я боли глава по цяла седмица. Помислих, че си внушава, но споделихме с колежките. През обядната почивка изведнъж и мина главата и погледнахме часовника. Когато се прибрахме всички едната колежка, която беше местна пипита "Главата ти мина ли и кога в 12.45 ч. ли?". Спогледахме се - всичко беше точно, а тя каза "Помолих свекърва си да й бае." Това мина и бях забравила за случката. Промених си работнотното място. Две години след това детето ми се разболя и 3 дни не можеха да му свалят температурата, беше се откъснало нацяло, не му действаха нито лекарства, нито мокри чаршафи. Сетих се за случката и се обадих по телефона на бившата си колежка и я помолих за помощ. Представете си детето след 10 минути вече беше станало и играеше. Възрастната жена казала, че още малко и детето е щяло да свърши. През годините живота ми поднесе толкова изненади, че вече вярвам във всичко.

Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •