Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 75
  1. #31

    Подразбиране

    http://www.pravoslavieto.com/inoverie/magism/index.htm
    А, ето този абзац е и моята позиция:
    "Защото Той винаги е ваш най-нежно любящ Баща и ако ви е пратил болест, изпратил ви я е, за да изпита търпението ви, за да ви увенчае много повече и за да види дали Го обичате истински: "Защото кой е, казва Той чрез св. апостол Павел, тоя син, когото баща му не наказва?"
    Редактирано от kathryn : 21.05.2009 в 14:15.

  2. #32

    Подразбиране

    Само,че от горния линк става ясно,че има ,но не трябва да й обръщаме внимание -поне аз това разбрах
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  3. #33

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от yonka Виж мнение
    Само,че от горния линк става ясно,че има ,но не трябва да й обръщаме внимание -поне аз това разбрах
    Въпроса в началото на темата е Вярвате ли? /сега, като погледнах, дори не е въпрос / Аз отговорих, и написах даже защо. Дали има или не...мисля, че съм прекалено малка, за давам отговор на такива глобални въпроси.

  4. #34

    Подразбиране

    Историята на Санита е разтърстваща.Жалкото е , че такива хора има навсякъде.

    Живота ме научи да вярвам във всичко , и в добро и в лошо.
    Преминала съм през няколко етапа на ада и знам какво е магия и прочие.
    Слава богу, че има добри хора , които имат силата да ги развалят.
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  5. #35

    Подразбиране

    [QUOTE=blue_bouble;279377]Историята на Санита е разтърстваща.Жалкото е , че такива хора има навсякъде.



    Май не сме чули още историята на Санита

  6. #36

    Подразбиране

    Да ви разкажа и нашия случай. През ноември 1990г. синът ми беше в първи клас и започна всяка вечер по едно и също време от 23 часа до полунощ да плаче и се мята на сън. Говориш му не те чува. Носиш го а той само се мята. Свекърва ми го води да му леят куршум. Казаха че детето се страхува от бой. Синът ми не е бит и аз не повярвах. Но проблемът се задълбочи, накрая само баща му можеше да го държи. Когато го питаш през деня казва, че не помни и дори в началото ни гледаше учудено, че го разпитваме за това. Накрая каза, че идва нещо, което му се смее. Поредната вечер когато чакаме да заплаче аз във просъница го чувам че заплаква и си помислих "ела при мен да те видя какво си". Почувствах, че настръхнах и не можех да помръдна. До тук с плаченето нощно време. Така и не видях нищо само дето на другия ден като видях на улицата пушач ми се прииска да му взема цигарата от ръцете а тогава не пушех.

  7. #37

    Подразбиране

    Да споделя нещо ми се иска.Днес една жена влезе в магазина заговори ме и ми каза че имам направена магия да не ми върви в любовта и да нямам деца.По принцип не вярвам в магии и помислих че ще иска пари.Обаче телефона звънна и трябваше да се обадя,казах й да изчака,а тя просто си тръгна.Това че не поиска пари ме притеснява сега.Луда работаИмам нужда от мнение и съвет

  8. #38

    Подразбиране

    Филма има продължение. Казва се Опус. И него го има в Замунда.

  9. #39

    Подразбиране

    Стефан: Аз не вярвах в магии и такива глупости , но семейството ми почти цял живот страда от магии.Но вече не знам какво да мисля.Моята история, която много промени живота ми е много тъжна и нямам сили за да ви я разкажа.Ако има желание Соня нека ви я разкаже.Тя през това време много ни помагаше и подкрепяше за което много и благодарим.

  10. #40

    Подразбиране

    Стефо,искам да се успокоите ти и семейството ти.Много е скоро още,за да имаш сили да разказваш.

  11. #41

    Подразбиране

    sneki3 не вярвай на тази жена. И на мине са ми казвали, че... пък май не всеки познава. Мога да ти кажа какво ще стане от тук на татък. Ще те следят, ако вече не са го направили. Уж случайно ще се запознаеш с някой и като се започне едно плащане за разваляне на магии. Ако имаш здравословни проблеми по добре да си плащаш за лечение. Магията съществува само ако вярвяш. Ако се страхуваш представяй си едно огромно розово яйце в което стоиш и нищо не може да ти се случи.

  12. #42

    Подразбиране

    Снеки, не бързай да се притесняваш. Направи нещо много простичко. Мен поне така ми е казвала една жена, която лее восък и доста познава, но за съжаление за нея като за много други работа в Сливен нямаше и .....
    Та ето какво научих от нея: Най лесно ще разбереш дали имаш магия, като вземеш своя снимка и я потопиш в светена вода (взема се от църквата). Ако до няколко дни снимката потъмнее, изчезне или нещо подобно, значи може и да има нещо такова, ако не - няма нищо.

  13. #43

    Подразбиране

    Бих, казала, че написаното от вас е смешно, ако не беше тъжно...

  14. #44

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kathryn Виж мнение
    Бих, казала, че написаното от вас е смешно, ако не беше тъжно...
    А аз ще кажа, че това нито е смешно и не винаги тъжно - това са истини, преминали през сърцата и душите на тези, които ги разказват. Не бъди така категорична в оценките си...

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от kathryn Виж мнение
    Въпроса в началото на темата е Вярвате ли? /сега, като погледнах, дори не е въпрос / Аз отговорих, и написах даже защо. Дали има или не...мисля, че съм прекалено малка, за давам отговор на такива глобални въпроси.
    И аз съм малка ,но се научих да не съм категорична и затова не отричам нещата ,които не разбирам и уважавам чуждото мнение.А освен това годините не винаги са критерии за всичко .Затова хората са казали"Не питай старило ,а патило"и мисля,че тази тема Соня я започна точно за това
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •