Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 75
  1. #46

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Мари Виж мнение
    А аз ще кажа, че това нито е смешно и не винаги тъжно - това са истини, преминали през сърцата и душите на тези, които ги разказват. Не бъди така категорична в оценките си...
    Всяка снимка на хартия потопена във вода ще потъмнее. Какво според вас е твърдението, че така може да се разбере, дали има направена магия, ако не смешно? А тъжното е, че човека, който се оплаква, ако го направи това, неминуемо ще реши, е има магия. Хайде кажете ми не е ли тъжно. Подобна препоръка може да докара само тревоги и никаква полза.

    Цитат Първоначално написано от yonka Виж мнение
    И аз съм малка ,но се научих да не съм категорична и затова не отричам нещата ,които не разбирам и уважавам чуждото мнение.А освен това годините не винаги са критерии за всичко .Затова хората са казали"Не питай старило ,а патило"и мисля,че тази тема Соня я започна точно за това
    Като казвам малка, нямам предвид на възраст.
    В думите "Вярвам!" Няма ли категоричност? Всички, които казват, че вярват, могат да бъдат категорични, а аз, която казвам, че не и обяснявам това с факта, че съм християнка не мога да бъда категорична? Това става в мен и не мога да бъда кетегорична за него? И вие, защо не уважите моето мнение, а го оспорвате? И, какво в същност разказа Соня?

    Мили дами, достатъчно е само да сте истински, добри християни и няма да водим този спор, който за мен вече става безпредметен и официално заявявам, че повече няма да ви занимавам с мнението си по него.
    Редактирано от kathryn : 25.05.2009 в 15:18.

  2. #47

    Подразбиране

    Snejna i Via 1313, някак като прочетох написаното от вас камък ми падна от сърцето.По принцип не вярвам, че някой има силата да направи нещо такова като магия, но имах нужда от успокоение.Благодаря ви

  3. #48

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kathryn Виж мнение

    Мили дами, достатъчно е само да сте истински, добри християни и няма да водим този спор, който за мен вече става безпредметен и официално заявявам, че повече няма да ви занимавам с мнението си по него.
    Никой не води спор с теб - тук всеки започна да споделя мисли и преживени събития.Според мен не трябва да имаш амбицията, че в такава тема за вярата на човека, може да имаш компетентно мнение - никой няма!

  4. #49

    Подразбиране

    Всеки има право да вярва или не вярва на нещо.
    ДРуг е въпроса, че нещо, което съм го преживяла, нещо което ми се е случило и съм го видяла с очите си, колкото и фантастично да се струва ня някой, никой не е в състояние да ме накара да не вярвам.
    Все пак човек трябва да вярва най-вече на себе си и след това във всичко останало.

    Не споря, просто изказвам мнение.
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  5. #50

    Подразбиране

    И така момичета въпреки ,че в момента не разполагам с мой комп утре обещавам да разкажа за какво точно иде реч.
    Мила ми Катрин дай боже никога да не ти се случва.

  6. #51

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sanita Виж мнение
    И така момичета въпреки ,че в момента не разполагам с мой комп утре обещавам да разкажа за какво точно иде реч.
    .
    Чета ви темата от самото начало,и мисля че е време вече Сонче или да я разкажеш тая история,или да спрете да спорите-вярвате ли,или не вярвате

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  7. #52

    Подразбиране

    Мили дами, смея да твърдя, че познавам Санита от почти три години и знам колко страда тя. Няма лек и лекари за страданията и, така че изкачайте тя ще намери начин и надявам се сили, за да разкаже за своите проблеми.

  8. #53

    Подразбиране моята история

    И така ,момичета ето я и моята история.Предварително искам да кажа,че това не е реклама.Дали да вярвате или не преценете сами.И на мен не ми се иска да вярвам,но това ,което с очите си видяхме не можеше да е заблуда.

    Преди може би две или три години се почувствах
    зле.На колко лекари и какви иследвания съм правила няма да разказвам,защото според лекарите аз съм клинично здрава. Това ме принуди да потърся друг начин за решение на проблема.Случайно се запознах с жена ,която ми даде телефон на една жена от Ардино.Обадих и се по телефона и тя поиска да и изпратя изпита чашка от кафе,както си е с утайката.Направих го.След два дни жената се обади по телефона и започна да ми разказва неща,които нямаше как и откъде да знае/живее на 250км от мен/.Думите и бяха,че на гробището на гроба на свекър ми имам заровено нещо,в къщата също и ме посъветва да намеря човек,който се занимава с такива неща и той да ги извади.
    Редактирано от sanita : 26.05.2009 в 20:34.

  9. #54

    Подразбиране продължение

    Мина доста време.Мислихме,мислихме със съпруга ми кого да потърсим и понеже не познавахме такъв човек решихме да поканим нея.Обадих и се и я попитах,колко ще ми струва,а нейния отговор беше ,че иска само горивото за колата да поема аз.
    Една вечер ми звънна и каза,че на следващия ден тръгва.Съответно и аз се подготвих като се обадих на майка ми да дойде и тя.Както винаги се съмнявах,че може да ме заблуди.какви ли шарлатани няма.
    На следващия ден съпругът ми излезна извън града да я посрещне.Дойде ,слезе от колата прегърна ме и се разплака.Влезнахме,направихме кафе и аз попитах може ли по снимка да ми каже кой го прави.След положителния и отговор аз изсипах на масата около половин торба снимки-семейни,приятелски ,ученически с една дума всичко което имах в къщи.Учудването ми беше голямо когато извади една грубова снимка и ми показа от кого страдам.
    След това се качиха в колата ни тя,майка ми и децата ми и тръгнаха за гробището.От входа на гробището до гроба на свекър ми ги е завела тя-тя напред и моите по нея.
    Редактирано от sanita : 26.05.2009 в 20:36.

  10. #55

    Подразбиране

    На гроба жената е стояла отстрани и е сочела на майка ми къде да рови,а децата са я държали и крепели,защото е изпаднала в някакво особено състояние.
    В къщата се е наложило синът ми да кърти мазилка,за да ги извади майка ми.
    Какво ми донесоха в крайна сметка:парче сапун,почти размито,чорап с отрязани пръсти и в него фасул и различни панделки,игли,гръбнак от риба с прекарана през него черна панделка и много,много турски муски.
    Най-интересното в цялата история е ,че освен на снимка тази жена показа и къщата ,в която живее тази мизерница,която е поръчала магията.

    Това е историята ми.Дълго време ме беше срам да споделя,но ви намирам за много близки и това ме накара да пусна темата и да споделя.Доста хора от форума ме познават лично и знаят,че не съм луда.
    От такава магия загина и братчето на Стефан.
    Стефо,милички дръжте се.Не е време сега да разказвам и вашата история.Ще дойда до Смолян за съжаление по-лош повод, а ти миличък ЮРИ почивай в мир.

  11. #56

    Подразбиране

    Соня, не теб трябва да те е срам ,а тези които се занимават да поръчват ! Жалко е ,че има хора готови да паднат толкова ниско......да желаят нечие зло
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  12. #57

    Подразбиране

    Историите тук са... Аз също мисля, че има някакви начини за намеса в живота на хората, магия ли е, енергия ли е, не знам...
    Аз нямам конкретна история, но има един момент в живота ми, от който нещата за мен и семейството ми тръгнаха на зле. И оттогава все така ни върви...
    А при ремонт у приятеля ми намерихме скрити в ъгъла зад бюрото някаква връзка с билки, кърфици, бобени зърна. Взехме ги с ръкавица (не бивало да се пипат с ръка, така ни казаха), и ги хвърлихме в тоалетната (в течаща вода). Не съм забелязала промяна обаче...

  13. #58

    Подразбиране

    Чули ли сте, че в черквата света Неделя в софия всеки четвъртък се четат кипршянови молитви против магии, аз ходих записваш си имена и после при молитвата, която е много тежка се четат имената, незная колко е верно че ще се развалят магиите, но има много хора, които вярват.

  14. #59

    Подразбиране

    Така е, в четвъртък във всяка църква се четат Киприяновите молитви против магии и други подобни вмешателства. Аз съм чувала, че ако някой ти направи умишлено нещо лошо, може да се запали свещичка, но долу, където се поставят за умрелите и да помолиш да се върне от теб лошото на този, който ти го е причинил.

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Не знам дали Киприяновите молитви могат да помогнат.Чула съм,че не всеки свещенник се наема с това,защото негативното влияние се прехвърля върху него.И още повече намерените неща не трябва да се изхвърлят само в течаща вода,това не разваля магията.Трябва да се потърси компетентен човек,който да я развали,но кой.............

Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •