Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Показване на 61 до 75 от 75
  1. #61

    Подразбиране

    Чувала съм, че ходжите развалят магии, ама не съм сигурна...

  2. #62

    Подразбиране

    Соня, и след като се развали магията, какво се промени? И как мислиш - намираш ли някаква причина да ти направи тази твоя "позната" такава магия?

  3. #63

    Подразбиране

    Стефо: Според мен ходжите повече правят магии от колкото развалят.Заради тях на мен и моето семейство се отвори една много голяма черна дупка в сърцата ни която ще ни тежи цял живот.Аз до сега не сам чул човек да е благодарен на някои си ходжа.

  4. #64

    Подразбиране

    Ей такива хора незнам какво да ги правим... само завиждат и всичко от злоба иде, това което Соня разказа е наистина отвратително. за тея магии няма как освен с чужда помощ. Мен лично мам и тати са ме носили труб в поликлиниката още когато съм била 1-2 годишна. Мам никога не е вярвала в тея неща, но когато ти се случи на най-милото, на детето ти вярваш чак пушък се дига, и всичко това от уруки, то понякога става без др човек да го иска, била съм мн мъничка и съм се движила като кукличка и всички роднини на тати са ми се радвали, и от там всичко, другите два пъти от баба ми и дядо ми, да са ми живи и здрави и от мам, която ми се е радвала не нещо друго. Затова сега от суеверие или не съм си направила две гривнички от мъниста и си ги нося непрекъсното, че ми писна и на мен като се прибера и да ми става лошо, да ме боли глава, да ми се гади и ред други. Така че вярвам във всично!!!


    Любов е да раздаваш винаги без жал и мигом да забравяш кому какво си дал!!!

    kaspar441@hotmail.com

  5. #65

    Подразбиране Благодаря

    Мила Лети,благодаря за съвета,който ми даваш на лични.
    Мили момичета ако нещо ви притеснява или като мен ви е срам да пишете в темата пишете ми на лични.
    Мари,имам успяващ семеен бизнес,имам си гоблените-знаете,че правя и комплектовки по поръчка,започнала съм и узаконяване на собствена автоморга в условията на тази криза,което никак не е лесно,имам съпруг,който се държи добре с мен вече 28г,двама сина ,които също помагат,имам кола,бус ,камион.Имам си контактите и приятелства проверени с годините.
    Е,това не е ли повод за завист.Само едно не мога да разбера,защо трябва да се завижда на човек,който е безработен от 1991г и се стреми да пробие и спечели на днешно време.Извинявайте,милички,но да се завижда за мен това е простотия.Всеки живее с неговото си.
    Какво се промени след магията ли?Та тя не е развалена.Това ,че сме извадили предметите и сме ги изхвърлили в реката не значи,че енергията им не се е прехвърлила върху нас.Трябва да намеря човек,който да я развали,но не познавам такъв.Пълно е с шарлатани.

  6. #66

    Подразбиране

    За жената,извършила и поръчала това какво да кажа.Близка ми е от страна на съпруга ми.Не може да се примири с това,че нито ми е на акъла,нито на образованието,нито на идеите ми.Аз не мога да мразя.Не мога и да отмъщавам.Просто съм я забравила,че съществува и не контактувам с нея.Пък той Господ,ако го има знае как да връща.
    Само едно ме притеснява-защо не е помислила,че може да се върне на децата и.

  7. #67

    Подразбиране

    Az pik shte vi se pomolia za neshto drugo.. Molia vi kogato spodeliate prejivenite si sluchai, ne obijdaite horata koito ne sa hristiani.. Viv vsiaka religia si ima loshi hora a ne samo "hodjite" kakto kazvate vie..
    Oshte edno neshto.. Sanita, muskite koito ste namerili ne sa "Turski".. Zashtoto ezika na Muslumanite ne e na Turski ami e na Arabski.. İma goliama razlika.. Dano da uspeesh da namerish chovek da gi razvali zashtoto naistina gi ima!!! Koito iska da viarva, koito ne iska da ne viarva.. No goliama zlobost e da se napravi muska na edin chovek
    Priaten den..

  8. #68

    Подразбиране

    Момичета gunnys е права,нека все пак сме по-тактични към другите религии и не даваме на яда да ни заслепява.Във всяко стадо си има и черна овца

  9. #69

    Подразбиране

    Цялата настръхнах докато четох, а когато стигнах до разказа на Санита се разплаках.
    Лично аз вярвам, ще кажа и защо.На моя баща и на чичо ми редовно някой им прави. Преди години бяха катострофирали двамата. В градината ни са хвърляли пръст от пресен гроб, намирали сме заровени яйца в къщата на село.
    Знам, как се държи човек, на който му е направена. Слава Богу баба ми/ майката на баща ми и чичо ми/ винаги ги е спасявала. Не я знам при кого ходи, но кагато се намеси поведението им се подобрява.
    Знам и др истории случили се на чужди хора, но няма смисъл да ги разказвам
    Колкото и да мислиш положително, пак те достига лошото за съжаление.
    Мога да кажа само, че ако усетите нещо действайте навреме. Санита, кураж Ще питам баба ми кой и е помогнал и ще ти пиша на лични!

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  10. #70

    Подразбиране

    Аз пък съм доволна от намесата на Ходжа в моя живот. Дълго е за разказване, но всичко се обърна с краката надолу за близките ми и ... ходжата помогна. Аз съм християнка, но потърсих утеха и спасение при него - и НА МЕН И МОЕТО СЕМЕЙСТВО ТОЙ ПОМОГНА. Няма значение каква религия изповядва човек, щом помага на хората!!!

  11. #71

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от anito11 Виж мнение
    Аз пък съм доволна от намесата на Ходжа в моя живот. Дълго е за разказване, но всичко се обърна с краката надолу за близките ми и ... ходжата помогна. Аз съм християнка, но потърсих утеха и спасение при него - и НА МЕН И МОЕТО СЕМЕЙСТВО ТОЙ ПОМОГНА. Няма значение каква религия изповядва човек, щом помага на хората!!!



    ... и при мен стана така...какво ми говори този човек не разбрах, но както , като мина сеанса...все едно се събудих от сън и почуствах страхотен прилив на енергия...Винаги ще споменавам името на този човек с добро ( доколкото разбрах със съжаление той се е споминал преди година(беше на възраст..)
    Аз ходих и три последователни четвъртъка да ми четат и Киприяновите молитви....за всеки случай

  12. #72

    Подразбиране

    момичета и аз вярвам в съществуването на магии ли ,лоши енергии ли да ги наречем и като чета тук се убеждавам все повече.само се чудя какъв подлец трябва да си да желаеш лошото на някой друг и като знаеш че утре може и теб да те сполети?на такива хора лошото трябва да се връща двойно.аз се старая да постъпвам правилно за себе си а другите да си носят кръста за постъпките си.

  13. #73

    Подразбиране

    В уроки не вярвах,но с големият ми син много си патим!Като го урочасат детето направо пощръклява, изнервя се, крещи насън...Примолих се на една стара баба да му пребае.Жената взе купа с вода и въглени от печката и започна да си шепне някаква молитва.В мига в който пусна въгленчето във водата и детето въздъхна от облекчение.Научих си урока!Познавам 3 жени,които като го видят и му се порадват после имам задължително нужда от баене против уроки!Жените не са зли,а просто си имат такива очи!

  14. #74

    Подразбиране ...

    Магии, уроки и др. съществуват и ако постоянно човек мисли за това, тяхното влияние се засилва. Избягвайте контакти с врачки, гледачки, ходжи и т.н., освен ако е наложащо. Хората занимаващи се с подобни неща, както и тези които ги поръчват страдат много , но не го осъзнават.
    Аз съм от хората, които могат да бъдат урочасани, но не може да се направи магия, затова и тези които са се опитвали ,са си го отнасяли те самите, а от уроките ме оправяше моята баба.
    Като е била по-млада е сънувала ангел, който и казал, че в един от шкафовете, ще намери старо портмоне, а вътре една паричка, тя лекувала, казал и и някви думички, но да не ги казва на никой, портмонето да не го пипа никой.Тя го намерила и така почна да помага на урочасани.
    Баенето и беше толкова силно, че и по телефона действаше. Но и тя, както и много други хора които се занимават с такива неща, страдаше. Имаше труден живот и почина в страшни мъки, искала е да каже думите и каде е скрита паричката, но леля не е искала да повярва, че ще умре и не и обърнала внимание.Така и не се намери тази паричка, явно си е отишла с нея.
    Една гледачка, която живее в друг град, не ни познава и няма от къде да знае и казала, че съседката ни прави магиики, даже и казала пълното и име, как и викат хората съкратено и т.н., но да не с притесняваме, скоро всичко щяло да и се върне и щяла да се почерни тя. Малко след това мъжа и почина, сина й се пропи и почина от цероза, внучка и се разведе(за щастие сега намери друго момче и са много щастливи, то момичето не е виновно, за гадостите които върши баба й).
    Имам още купища случки, мои и на познати, но ми писна да пиша, а и на вас ви е писнали да четете.
    Само да споделя нещо, което можете да направите, ако си мислите, че имате магии. Това го казала една стара баба на майка ми, понеже след този случаи със съседката , все се страхува. Женита в семейството се изпишкват в един общ съд и се намазват всички врати в къщата, не много , все пак няма да усмърдявате. Прави се ,всеки път когато се усети лошо влияние или промана в поведението на член от семейството.

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Ванеса,много ти благодаря за мнението ти в темата.Очаквах,че още момичета да пишат в темата.Всеки има някаква случка или преживяване,но не всеки иска да сподели....това са много лични неща.
    Както виждам си на възрастта на моя син.Никога,ама никога не ти пожелавам да си под влияние на такива неща.И на мен не ми се иска да вярвам,ако ме разбираш,но..........Когато виждаш и няма здравословен проблем,доказан от лекарите,човек не може да не потърси помощ и по този начин.Въпроса е къде и при кого,защото шарлатаните са много и гледат да ти вземат паричките.Впечатли ме това,че споменаваш,че гледачка,която не ви познава е споменала името на жената,която ви влияе по име.Би ли споделила коя е тя?На мен ми я посочиха на снимка,показаха ми къде живее и то жена ,която е от много далече,но ако такава жена ми го повтори още един път ще се принудя да повярвам наистина.Ако ти е неудобно пиши на ЛС.
    За съвета на бабата,не сме го пробвали,но ако помага и това ще направим.

Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •