Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 75
  1. #1

    Подразбиране Вярвате ли

    Мили съфорумки,модераторите може да изтрият темата,но на мен ми е интересно и затова реших да попитам.
    Вярвате или не,че съществува магията,или както се нарича сега външно вмешателство или енегийно въздействие или негативно влияние..Дали един човек може с помощта на хора,които правят магии да въздейства върху здравето и живота на друг човек?
    Ще кажа само,че колкото и да не ми се иска да вярвам май ги има тези магии.По-късно ще разкажа и цялата история,която видях с очите си,но ми е интересно дали има пострадали от магии между нас и техния пит в развалянето им и дали изобщо трябва да се вярва на тези неща.

  2. #2

    Подразбиране

    Аз лично съм пробвала леене на куршум в/у синът ми-беше се уплашил, когато беше на около 5 годинки. И до днес му стои появилия се след около 4-5 дена бял сноп коса! Факт!
    И още нещо, което едва ли повечето ще повярват, ама точно на 11.09-когато гръмнаха кулите в САЩ бях при една позната, която обича да гледа на кафе и такива неща и тя подробно разказа какво ще стане в следващите 2-3 години.Не мога да го обясня, но знам, че всимчко се случи!

  3. #3

    Подразбиране

    И аз вярвам в това и то не поради суеверие или необяснимо защо, а защото ми се случиха в последните 3 години толкова неща - предимно здравословни страдания, които в целия ми живот досега не са се случвали. И според мен не е случайно, защото го свързвам с определена намеса на човек в живота ми, дали с проклятия или магии, не знам. Но съм сигурна, че е постигнато такова влияние върху мен.

  4. #4

    Подразбиране

    Не искам да вярвам,но......... за съжаление съществува .Тези неща винаги ги свързвам с много примитивни народи,а не ми се иска Ние БЪЛГАРИТЕ да сме такива.А да ви кажа ,като чуя думата клетви и се сещам за "Чичовци " на Иван Вазов
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  5. #5

    Подразбиране

    Не знам дали вярвам или не, може би защото никога не съм ходила по такива места и при такива хора, но ако съществуват такива хора, които могат да повлияят в живота на други хора с лошо, защо никой не може да повлияе в лечението на редки заболявания??? Винаги съм се чудела на хората, които са способни да направят такива лоши неща на други хора, как живеят после и имат ли съвест?

  6. #6

    Подразбиране

    Благодаря ви,момичета.Чакам още мнения по темата.Обещавам да разкажа подробно случилото се с мен с риск някои хора да ми се изсмеят.

  7. #7

    Подразбиране

    Да се включа и аз по темата.
    Когато на човек му се " обърне " по някакъв начин живота не в положителна посока и му се случват поредица от лоши неща, тогава е склонен да започне да се пита дали няма направена магия.
    На моя близка приятелка съпругът и започна видимо да слабее и да не се чуства добре. Разбира се веднага потърси помощ от лекар, но след направените му основни изследвания се оказа,че всичко е наред и нищо му няма.Въпреки това той продължаваше да се влошава до такава степен,че вече нямаше сили да прави каквото и да е. В такива моменти човек "и за сламката се хваща"Тогава потърсиха помощ в църквата - да му се четат Василиевите молитви против магии, уроки и тем подобни, които се четат 40 поредни дни и не всеки свещенник се съгласява. но те намериха много близък свещенник и молитвите ги прочетоха както трябва. Човека се оправи и е жив и здрав.
    Имам и личен пример - когато беше на 5 годинки малката ми дъщеря бе блъсната от автобус. Освен тежки наранявания и опасност за живота и, в първите две седмици от престоя в болницата всяка вечер по едно и също време започваше да пищи, независимо от това дали и била будна преди това или е била заспала.И никакви успокоителни,които и даваха лекарите не помагаха. Детето си пищеше около 10-тина минути и само си спираше. Тогава потърсихме друга помощ - ляха и куршум. От деня, в кйто и облякохме пижамката/на която ляха куршума,че детето беше неподвижно в болницата и не можеше да отиде на място/ и пи от водата , спря да плаче. Просто като че ли някой с магическа пръчка прекъсна това. Дори съпруга ми, който изобщо не вярва на тези неща вече промени мнението си и винаги го дава това като пример.
    Всеки има право да вярва или не. Лично аз съм си изградила мислена стена ,която да не допуска към мен такова влияние и смятам,че когато си винаги добронамерен и зареден положително, по-малка е вероятността да те стигне лошото.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  8. #8

    Подразбиране

    Темата е много интересна, за мен.Преди години, когато дъщеря ми беше на около 3 години както си играеше и видимо не я притесняваше нищо/какво ли може и да го притесни толкова такова малко човече/, остави си играчките настрана и си легна, дори поиска да я завием.Промяната стана рязко , дори си мислехме ,че и се спи.Напротив, тя се "предаде" както се казва- ни мърда, не и се говори и т.н.Честно- уплаших се, както си беше жизнено детето и- другата крайност.Беше събота, помня добре.Да я заведем на лекар ли -или да изчакаме- чудихме си- няма температура и каквто и да е признак на заболяване.Тогава майка ми даде съвет да я заведем при една баба в близко села, която леела куршум и баела против уроки.Ами- за вас- лъжа, за мене-истина-като и ля куршума и детето тръгна като че ли никога не е било отпуснато .Бабата каза -че е урочасано.Кой както иска да си тълкува такива неща, но за мен са си самата истина, понеже и друг път ми се е налагало да ходя при такива жени- басматарки.
    А за енергийните вампири- и за тях съм уверена ,че има хора с лоша енергия.Сигурно на всеки му се е случвало да се чувства подтиснат, под напрежение в компанията на някой човек.Аз гледам да се махна по най- бързия начин от тях.
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  9. #9

    Подразбиране

    Аз лично съм по-склонна да вярвам в положителната и отрицателната енергия.По принцип на всеки един от нас в живота му се е случвало нещо на което неможе да даде друго обяснение освен......магия.Това е в което искаме да вярваме в трудни моменти.Трябва да знаете колкото повече сте настроени отрицателно толкова повече нещастия и неуспехи ще ви се случват.И обратното естественно,колкото повече сте настроени положително толкова по-добри неща ще ви се случват.Проблемът е когато ако ние сме заредени с положителна енергия и срещнем човек зареден с отрицателна.Ако той е по силно зареден има опасност ние да не успеем да поемем всичката тази отрицателна енергия.В даден момент се чувстваме просто без сила.Това е една философия по която можем много да говорим.Но който иска да вярва в магия не е за присмех,защото по този начин (вярвайки в нещо) ние се зареждаме положително и в крайна сметка успяваме.Естественно не забравяте че всяко правило си има и изключения.Може да се случи и да не постигнем целта си или мечтата си......но това не означава че не трябва да продължаваме да опитваме и да се надяваме на нещо по-добро.С това завършвам и ви пращам една огромна положителна прегръдка

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Всеки има право да вярва или не. Лично аз съм си изградила мислена стена ,която да не допуска към мен такова влияние и смятам,че когато си винаги добронамерен и зареден положително, по-малка е вероятността да те стигне лошото.
    Напълно съм съгласна с това мнение, както и с написаното от mareha.
    И в тази връзка ви предлагам ако имате време и желание да гледате един филм казва се The Secret / Тайната ( но не го бъркайте с друг със същото име, който е игрален с Дейвид Духовни) този е научен-психологически и е точно за положителното мислене и че обикновенно ни се случва това за което си мислим.

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от elli Виж мнение
    Напълно съм съгласна с това мнение, както и с написаното от mareha.
    И в тази връзка ви предлагам ако имате време и желание да гледате един филм казва се The Secret / Тайната ( но не го бъркайте с друг със същото име, който е игрален с Дейвид Духовни) този е научен-психологически и е точно за положителното мислене и че обикновенно ни се случва това за което си мислим.
    Може ли да уточниш заглавието на филма - това да не е "Великата тайна на водата"?

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Мари Виж мнение
    Може ли да уточниш заглавието на филма - това да не е "Великата тайна на водата"?
    Не.
    Филмът се казва ''Тайната'' (The Secret) и е научен, за силата на нашите мисли,
    има го в замунда-та, може да се свали от там.

  13. #13

    Подразбиране

    Разбрах, непременно ще го потърся!

  14. #14

    Подразбиране

    този филм е страхотен и аз горещо ви го препоръчвам да го гледате

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от zdrave Виж мнение
    този филм е страхотен и аз горещо ви го препоръчвам да го гледате
    Потвърждавам това..филмът наистина е уникален..
    Вярвам и в негативни влияния...случвали ми са се...справих се много трудно.От тогава и аз като момичетата, които са писали преди мен съм си изградила една мислена защита и вярвам,че това ще пази мен и семейството ми от такива работи...
    Ходя си на църква, пускам си да ми четат молитви от време на време...и гледам много да не мисля за тези неща...
    Защото го има и другото ,ако вземеш много да ходиш и по врачки-уж да ти развалят "нещото",ще изчаткаш тотално, а да не говорим,че 90% са мошеници и гледат само да ти приберат парите..
    Имам и едно правило, което си казвам винаги-"Кой каквото ми мисли и прави-да му се върне умножено по 3"...Ако е добро-да му се утрои,да му се върне и на него добрината, ако е лошо...има сила,която ги връща тези неща...Опитвам се и аз да правя добрини, да мисля положително, да избягвам ходата, които усещам,че ме натоварват или теглят от мен енергия (то се усеща някак си ) и това е...Усмихвайте се повече!

Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •