Страница 17 от 27 ПърваПърва ... 71516171819 ... ПоследенПоследен
Показване на 241 до 255 от 398
  1. #241

    Подразбиране

    Аз направих миналата седмица 4 яйца за проба. Като започнах да беля на масата едно, мъж ми както си ядеше и подскочи да гледа и опули очи, като видя какво се показва отвътре.
    Наистина станаха много красиви, събрах очите на съседите, дето ходихме у тях на гости. А не отнемат и много време

  2. #242

    Подразбиране

    Пепчо и Джема, а вие какъв бульон използвате за яйцата?

  3. #243

    Подразбиране

    аз - половин кубче на Маги. Като разтворих и желатина, прецедих заради дребните зелени нещица - и Джемма така е писала.

  4. #244

    Подразбиране

    pep-4o Това с мъжо ти много ме разсмя. Наистина са лесни за правене, а очите на гостите са -като на мъжа ти.
    Миналата година използвах агнешки бульон,но тази ще е от кубче.

  5. #245

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Djemma
    pep-4o Това с мъжо ти много ме разсмя.
    Ами така си беше! Дори поиска човека да си носи за работа да направи същия номер, но не пратих, че ме достраша да не се отпусне желатина до там - има 1час път.

    Джемма, друго искам да те питам - ако е с бульон от кости, няма ли да се желира сам - без помощта на желатина? Имам пред вид силен бульон от нещо с кости де

  6. #246

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pep-4o
    ...ако е с бульон от кости, няма ли да се желира сам - без помощта на желатина?
    Това много зловещо звучи Като идейка за Хелоуин.

  7. #247

    Подразбиране

    Djemma, впечатлиха ме сладките "Гнезда на оси" или както там се казват. Откъде се намират формичките за тях и дали могат да се заменят с нещо друго?

  8. #248

    Подразбиране

    Ами формичките са от Чехия, не са български. Мисля си, че можеш да замениш с някоя по-малка чашка за ликьор, но трябва добре да се наръсва с пудра захар, за да излизат, иначе ще залепнат по чашката. Формичката се отваря и се вадят лесно.

  9. #249

    Подразбиране

    Относно желираните яйца .Не можах да разбера къде се слага желираният бульон и останалите продукти.Може би в сурово яице на което е пробит отвор ?

  10. #250

    Подразбиране

    Пробива се отвор и се изтегля яйцето отвътре и черупката се пълни.

  11. #251

    Подразбиране

    Ето до момента моите козунаци.Една голяма и една малка плетеница се пекат. И едно тесто втасва.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #252

    Подразбиране

    И кексчетата в черупки от яйца
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #253

    Подразбиране

    Ето готови са и двете плитки. Малката е с портокалови корички и стафиди, а голямата е 2 плитки със стафиди, 2 с какао и 2 с орехи и канела.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #254

    Подразбиране

    Джема козунаците ти станали страхотни Днес направих твоите желирани яйца.Какъв е резултата ще видим утре.

  15. #255

    Подразбиране е

    Реклама:
    Има ли кой да ги яде
    Ако няма , аз идвам

Страница 17 от 27 ПърваПърва ... 71516171819 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •