Страница 45 от 58 ПърваПърва ... 35434445464755 ... ПоследенПоследен
Показване на 661 до 675 от 863
  1. #661

    Подразбиране

    Много са сладките джудженцата.Аз бих го направила банер

  2. #662

    Подразбиране

    Много благодаря за чудесните подаръци!Радвам се,че седмата национална среща остави толкова добри впечатления и създаде нови приятелства.За организацията първо трябва на благодарим на Юра,Васето,Даниела и Мария-те с желание и много труд успяха да се справят с всички проблеми.Ние с моята приятелка помогнахме колкото можахме,но основната работа беше свършена от другите четири момичета.Организаторите може да се стараят много,но присъстващите на срещата бяха толкова позитивни,ентусиазирани,приятелски настроени-това направи срещата толкова хубава.

  3. #663

    Подразбиране

    продължим коледните с един пермин , схемата е от нета , но подбора на конците е мой
    тъй като имах една елепсовидна рамка ,която се оказа недостатъчно голяма , по тази причина уших модела на аида 18 , инструкциите за видовете бод са според указанието т.е с 1 и 2 нишки кръсче
    малко трудно опънах гоблена в тази рамка , но мисля че се справих-показвам и гърба
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #664

    Подразбиране

    когато много искам да ушия нещо ,търся начин да го направя , това е първият ми опит да шия от снимка
    на мен ми харесва как стана ,дано и на този за когото съм го шила да го хареса
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #665

    Подразбиране

    мислех си ,че съм направила най изгодната покупка в Асеновград ,но имало и още по-изгодни- в последният момент успях да си купя един коледен тишлайфер на промоция от магазина на Росен от Бургас - благодаря ти Кичке ,че зареждаш магазина с такива красоти и то на такива изгодни цени , дай боже да има все повече такива търговци
    в комплекта има панама 0,5 на 1,10 аида 8 -за първи път виждам толкова едра панама и 19 бр. цели чилета анхор на цена сами виждате от снимката ,когато го получих не можах да повярвам на очите си
    количеството конци е много ,защото е предвидено да се шие с 4 нишки кръсче
    за съжаление аз нямам такава голяма маса и затова реших да го ушия на банер , а панамата да подаря на приятелка която има и отдавна търси да си купи но по магазините такава панама не е открила
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #666

    Подразбиране

    Много красота поздравления

  7. #667

    Подразбиране

    дано не се изкуша от нещо и това е последното за тази коледа
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #668

  9. #669

    Подразбиране

    това е коледният подарък , който си направих
    и си осигурих работа до Великден ,благодарение на Кичка и Коутс за тяхната новогодишна промоция
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #670

    Подразбиране

    най после оформих отдавна ушити неща
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #671

    Подразбиране

    и три възглавнички-възглавницата ,която се вижда с розата е правена не сега
    преди да си направя отчета за 2014 дано свърша това което съм започнала
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #672

    Подразбиране

    и нещо не коледно , което успях да завърша и рамкирам -"Нощ над града"-модела е от сп. ГБ бр.11 2014г и съвсем скоро ще има нов притежател, който много обичам и се надявам да хареса гоблена и рамкирането му
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #673

    Подразбиране

    Възглавничките са страхотни, особено ти се радвам за коледните, как сега ще се излегнеш на тея сладки джудженца? То сърце не ти дава. Пък за пейзажа, вече станах банална да ти го хваля. Извинявай, ама незнам точно защо толкова много ме впечатли. Има някакво особено очарование в тази дъждовна улица, в този сумрачен град и тези светещи прозорци зад които може би е топло и има надежда...все едно аз се разхождам с чадъра там. Още веднъж те поздравявам за избора и смятам, че паспартуто и рамката са много подходящи за този модел. Пу-пу-пу да не го урочасам.

  14. #674

    Подразбиране

    Светлана много ти благодаря за подкрепата и добрите думи , отначало бях доста резервирана, че става тъмен ,но сега като го сложих в рамка му се радвам и се надявам да го хареса и новият му притежател-скоро ще бъде подарен, спокойно мога да кажа ,че това е един много сполучлив гоблен на Милена Стил и за мен бе удоволствие да го ушия

  15. #675

    Подразбиране

    Реклама:
    ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ на всички които надничат в моята страница
    ето и моята елха , въпреки слънцето което грее да не забравим ,че е КОЛЕДА

Страница 45 от 58 ПърваПърва ... 35434445464755 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •