Страница 40 от 58 ПърваПърва ... 30383940414250 ... ПоследенПоследен
Показване на 586 до 600 от 863
  1. #586

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от venipetgab Виж мнение
    Нещо не разбирам какви кусури намираш на картичката. На мен много ми харесва. И за латинките си избрала много подходяща премяна.
    има малки разминавания които за съжаление не успях да избегна -като я гледам отдалеч не се забелязват но отблизо си личи

  2. #587

    Подразбиране

    Страхотна е много свежа, а като я гледаш просто си сложи ''розовите очила'' и няма да виждаш че има проблем

  3. #588

    Подразбиране

    Искам да изкажа своето възхищение от Латинките ти. Фирма Luks S има страхотни дизайни, а и помниш ли, ти ме вдъхнови да ушия моята Венеция и оттогава съм и фен - на фирмата де.Картичката ти с орхидеята ти е уникална!
    Честита Баба Марта!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  4. #589

    Подразбиране

    мисля ,че с тази картичка се справих по-добре и без учила може да се гледа
    благодарение на този форум попаднах на фирмата Лука и от тогава не спирам да шия нейни гоблени ,малко е да се каже че съм и фен и като се замисля след Вилер това е фирмата от която имам най много ушити гоблени и със сигурност ще продължа ,защото съм си поръчала два
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #590

    Подразбиране

    Чудесна картичка, допълва другата цветна фантазия те е обхванала
    Редактирано от irena_gemini : 02.03.2014 в 18:59.

  6. #591

    Подразбиране

    Уважаема госпожо Желка Иванова,мойте поздравления и уважение.Вие сте един творец на когото аз се възхищавам и съм почитател.За мен е удоволствие да гледам вашите гоблени и да се наслаждавам на красотата която създавате.Бъдете жива и здрава и продължавайте да ни радвате с нови красоти.ЧЕСТ И ПОЧИТАНИЯ

  7. #592

    Подразбиране

    Права си, че с тази си се справила по-добре,може би схемата е по-точна, но и двете са чудесни.

  8. #593

    Подразбиране

    Мартиниците и картичките са страхотни с много настроение. И изобщо гоблените, които изработвате са чудесни по сюжет, колорит и майсторство. Възхищавам Ви се.

  9. #594

    Подразбиране

    благодаря на всички които надничат в страничката ми
    имам още една ушита картичка ,но за сега няма да я покажа да не разваля изненадата
    Вени ,сигурно има значение схемата ,но аз бих повече отделила внимание на това върху какво ще бъде зашита тази схема , оригинала е да се шие на щампа , но аз не обичам щампи и ги ших на аида 14 и от там си създадох проблеми , намерих им решение но трябваше дори да променям и схемата за да си паснат нещата
    за пореден път се убедих ,че в зависимост от производителя един и същи каунт при ушиване се получава различен размер ,което при един гоблен не е от значение но когато ушитият мотив ще се монтира върху точно определено място и ще се съчетава и с друго-както в случая и милиметъра има значение
    сега да покажа току-що взети от ателието два рамкирани гоблена- единият на гобленсет 655 -фара го ших есента но сега го рамкирам и вече е подарен , а натюрморта е първият ми за тази година ушит с него се бях записала за вторият анонимен конкурс ,но тези които следят знаят историята и аз няма да я повтарям -аз си харесвам полученият резултат дано и вие да го харесате
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #595

    Подразбиране

    Жужи, и двата гоблена са много красиви, а аз даже не мога да реша, кой ми харесва повече. Да са ви честити на теб и на новия притежател , вярвам, че много се е зарадвал.

  11. #596

    Подразбиране

    а това е последният ушит и вече пременен гоблен пак на фирмата лука , благодаря на Галя за това че ми направи тази прекрасна рамка и паспарту
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #597

    Подразбиране

    Красота,а за рамката нямам думи!!!Къде рамкират така красиво и нестандартно???

  13. #598

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от irina48 Виж мнение
    Красота,а за рамката нямам думи!!!Къде рамкират така красиво и нестандартно???
    паспартуто се прави в София но аз си поръчвам всичко в ателието в Ст Загора и те си знаят работата ,вече имам няколко с такива нестандартни паспартута

  14. #599

    Подразбиране

    Разкошни са теменужките! А рамката и паспартуто са просто перфектни! Винаги ти са перфектно съчетани гоблените с рамките. Ще взема и аз да разнасям моите до Стара Загора,за да ми ги правят такива хубави.

  15. #600

    Подразбиране

    Реклама:
    Къде точно в София?Аз поръчвам рамки в едно ателие на бул."България",но там има само обикновено паспарту.А това е толкова красиво и много подходящо за тези прекрасни теменужки!!!

Страница 40 от 58 ПърваПърва ... 30383940414250 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •