Страница 42 от 58 ПърваПърва ... 32404142434452 ... ПоследенПоследен
Показване на 616 до 630 от 863
  1. #616

    Подразбиране

    Много настроение лъха от страничката ти..........
    Всичко е прекрасно,

  2. #617

    Подразбиране

    Всичко е много красиво и интересно!!!

  3. #618

    Подразбиране

    Пак си направила все интересни неща и много красиви винаги изненадваш

  4. #619

    Подразбиране

    зайчета оформени с помощта на форми изрязани от бирен картон
    и един банер -опитах се да го оформен по малко по-различен начин
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от zhak : 24.03.2014 в 13:17.

  5. #620

    Подразбиране

    още малко украшения от бирените картончета
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #621

    Подразбиране

    Боже Жели , спирка нямаш , колко неща съм изпуснала в страничката ти Бе много красотички бе , заредих се с великденско настоение

  7. #622

    Подразбиране

    Аз искам да попитам за великденските яйца дали по същия начин като коледните топки се оформят накрая.
    Поздравления, много красиво е всичко.

  8. #623

    Подразбиране

    Нагледах се на красота след красота ! И цветята, и великденските, и големите пейзажи ! Май тази фирма Лука и на мен ще ми стане любима

  9. #624

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ilign Виж мнение
    Аз искам да попитам за великденските яйца дали по същия начин като коледните топки се оформят накрая.
    Поздравления, много красиво е всичко.
    да великденските яйца са на принципа на коледните топки, а другите украшение с биреният картон е повече на принципа на картичките
    приятен и усмихнат ден на всички ,които харесват моите творби

  10. #625

    Подразбиране

    още едно великденско на Лука , което не е оригинал поръчах още миналата година да го окомплектова Илиана с конци розаче на синя панама аида 16 -сега му дойде реда да го ушия
    за сега ще е в тази рамка ,ако намеря нещо по-добро ще я сменя
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #626

    Подразбиране

    Много ми хареса как изжлежда на тази синя панама, пак си измислила нещо различно.Жужи ти като специалист какво ти е мнението за тези конци "розаче" ?
    kalvacheva@abv.bg
    skype: zlatka kalvacheva

  12. #627

    Подразбиране

    аз съм доволна от розачето шия с тях от доста време почти не шия с дмс но отскоро почнах да шия с новите китайски СХС акрилни са , но са по-евтини от розачето и вършат същата работа , от различните поръчки които съм правила забелязах , че има "два вида розаче" на едните номера на конеца е написан вертикално на другите хоризонтално и се оказва , че има разлика при един и същи номер,което е много неприятно ако се шие в един и същи гоблен -тъй като в нашият град не се продава розаче аз го купувам по нета и не знам от коя партида ще ми пратят при поръчката, това е едно неудобство на пазаренето по нета , купуваш без да знаеш точно какво
    рамката на последният гоблен нещо на мен не ми допадна и днес се наложи отново да пообиколя магазините -открих друга която според мен повече подхожда , а старата че я ползвам за заека който чака и той своята премяна
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #628

    Подразбиране

    да добавим 4 мотива ,които оформих така : две с бирен картон и две на яйца
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #629

    Подразбиране

    Какви са тези "бирени картончета"??? Извинявам се за незнанието,но ми изглеждат много подходящи за малки мотивчета за подарък...

  15. #630

    Подразбиране

    Реклама:
    ами тези шаблончета поставени върху мотива са изрязани с лазер от бирен картон -затова ги нарекох по този начин видяхме ги във ФБ и групата калинки си направихме една колективна поръчка да не изоставаме от модата -има най различни форми но според мен не всички са подходящи за монтаж върху панама

Страница 42 от 58 ПърваПърва ... 32404142434452 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •