Страница 44 от 58 ПърваПърва ... 34424344454654 ... ПоследенПоследен
Показване на 646 до 660 от 863
  1. #646

    Подразбиране

    Много красив е станал.Поздравления

  2. #647

    Подразбиране

    Много красив! Може би има много единични, но мисля че крайният резултат е чудесен!

  3. #648

    Подразбиране

    Отново красива рамка, не натруфена все пак пейзажа е доста цветен, браво, а си има и вече местенце

  4. #649

    Подразбиране

    поредният гоблен на любимата ми фирма Лука
    започнат на 29.08.2014 и завършен на 19.09.2014г
    оригинал закупен от официалният дистрибутур за България на тази фирма - Коутс с цел да участвам с него на обявеният конкурс , затова за сега няма да го рамкирам , а дали ще го изпратя още не съм решила
    гобленов бод

  5. #650

    Подразбиране

    Как няма да го изпратиш? Та, той е толкова красив, а красотата трябва да се показва, за да може всички да й се наслаждават

  6. #651

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ebn Виж мнение
    Как няма да го изпратиш? Та, той е толкова красив, а красотата трябва да се показва, за да може всички да й се наслаждават
    проблема е ,че ще се гледа и гърба а аз не знам да шия двулицево , опитах се да го направя приличен ,но не съм много доволна как стана и това е моето колебание

  7. #652

    Подразбиране

    да започна коледната украса с този мотив , тъй като не се намери оригинална схема pepen по снимка направи пренабор http://gallery.ru/watch?a=SjK-mkSq
    и аз го уших , понеже моето преспапие е от малките а модела е за големите го уших на аида 18 ,не се получиха нещата на 100% но не е и чак толкава зле
    причината не е в направената схема , а в моя избор на панама -тя не е подходяща за чертвърт кръсчета
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от zhak : 27.09.2014 в 11:40.

  8. #653

    Подразбиране

    два мотива от ама-477 не е оригинал
    шити са на аида 18 и трябваше да станат фунийки , но не улучих размера и затова ги монтирах на сърца
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #654

    Подразбиране

    коледни ботушки по схема на АМА 2058 и 576- схемите са предоставени от pepen
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #655

    Подразбиране

    Е,Коледната работилница работи с пълна пара!Браво,много са сладки!

  11. #656

    Подразбиране

    вече мога да покажа , подаръците който направих за моята приятелка Диана Ласкова , нейната внучка и Марчела ,затова че те приеха моето предложение Асеновград да е домакин на 7-мата национална среща като чест , а не като някакво натрапване , както чета да се пише , аз добре познавам гостоприемството на асеновградчанки и те оправдаха моето доверие с прекрасно организираната среща , всички хапнаха от чудесните сърмички , дело на скъпите ми приятелки Диана и Марчела и се убедиха ,че предложението ми е било правилно и добре обмислено
    дано съм ви зарадвала , както вие ме зарадвахте с чудесното посрещане
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #657

    Подразбиране

    един гоблен който уших миналата година , сега го рамкирах и вече е подарен на племенника ми и неговата приятелка
    надявам се да го харесат
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #658

    Подразбиране

    на националната среща си купих два новогодишни комплекта на idena на много изгодни цени и ето го ушит вече единият -2509 , при това останаха конци за още един
    още не е оформен , първоначалният ми замисъл бе за възглавница но се получи доста голям въпреки ,че го ших не на оригиналната панама , колебая се между банер или рамка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #659

    Подразбиране

    Честито!Зареждаш ни с коледно настроение!

  15. #660

    Подразбиране

    Реклама:
    Браво, прекрасни джудженца си имаш, да те веселят докато си шиеш следващото гобленче.

Страница 44 от 58 ПърваПърва ... 34424344454654 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •