Страница 10 от 58 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 863
  1. #136

    Подразбиране

    това ще е подарък за РД на сестра ми
    и пременен

  2. #137

    Подразбиране


    най после дворецът е готов , от мерак по слънчогледите го бях изоставила- аз много си го харесвам независимо че и тук имаше много порене но си струваше , дано и на вас да ви хареса приятно гледане

  3. #138

    Подразбиране

    радвам се че харесахте моят дворец дори за по-малко от месец е реално шиенето защото аз го прекъснах заради слънчогледите , този път направих пренабор защото си имам едно на ум за моделите от списанието ще кача скрина на пренабора с ДМС и до него моят вариант за да може по-добре да направите сравнение и всеки сам решава какво му харесва
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #139

    Подразбиране


    най после слънчогледите завършени от бързане да се похваля още влажни докато има дневна светлина ги снимах но нещо съм слаб фотограф в действителност изгреждат още по- хубави -поне аз много си ги харесвам независимо че доста ме интормозиха докато подбера цветовете
    но всичко се забравя когато крайният резултат е добър
    приятно гледане

  5. #140

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение

    ========
    но всичко се забравя когато крайният резултат е добър
    приятно гледане
    Крайният резултат е зашеметяващ!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  6. #141

    Подразбиране

    вече пременени
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #142

    Подразбиране

    първият завършен след срещата в Търново-отново Венеция и отново на фирмата Лука но този път по готова комплектовка която купих от Оля

    и за сравнение снимах и двете Венеции които уших заедно

  8. #143

    Подразбиране

    и аз да се включа в коледната подготовка с едно коледно каре







    за тези които не могат да отворят галерията
    http://www.facebook.com/photo.php?fb...=1&mid=5380960
    Редактирано от zhak : 24.11.2011 в 16:12.

  9. #144

    Подразбиране

    да не остана по-назат - ето и моите топки , кавбанката е еднa но с две лица
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от zhak : 01.12.2011 в 12:28.

  10. #145

    Подразбиране

    Злате и Вени не съм се отказала от топките ще има и още но да покажем и нещо друго -това е един дименшънс малко осъвременен и може би така ще е облечен
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #146

    Подразбиране

    като не можах да избера коя Венеция ми харесва повече взех , че ги рамкирах в обща рамка и ето ги вече окачени на стената
    поразместих малко и се оформи един кът от градски пейзажи- това празното е нарочно оставено имам нещо предвид и то ще бъде запърлнено
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от zhak : 07.12.2011 в 14:43.

  12. #147

    Подразбиране

    ето още малко коледно настроение
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 4.jpg‎ (42.5 KB, 29 показвания)
    • Тип на файла: jpg 6.JPG‎ (41.7 KB, 32 показвания)

  13. #148

    Подразбиране

    дойде ред и аз да се изфукам с подарък
    скъпа Марианче (marji) едва ли ще намеря най точните думи да изкажа благодарността си от изненадата която ми направи -едва днес си я получих и бързам да се похваля- не мога да откъсно очи от камбанката от майсторската изработка и направо ме е срам вече да показвам моите има много камбанки да направя докато стигна твоето майсторство
    съжалявам че не съм добър фотограф но все пак ще се опитам да покажа от различни страни камбанката даде ми страхотна идея как да украся частите на които няма да има шити мотиви , но кажи от къде си купила материала плат ли е не мога да определя
    още веднъж благодаря направи ме щастлива
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #149

    Подразбиране

    е аз не съм пращала писмо на дядо коледа и не мислех ,че тази година ще получа подаръци но не се оказах права , благодарение на този форум открих приятелки които ме направиха много щастлива
    Роси не би могла да си представиш колко много ме зарадва днес , за мен ти си като дядо коледа защото сбъдна една моя мечта да имам покривка на рико нямам търпение да започна да я шия
    бъди много много обичана и щастлива ВЕСЕЛА КОЛЕДА на теб и цялото ти семейство
    п.п пропуснах да кажа за топката, която е направена масторски но очите ми са в покривката радвам и се като едно малко дете
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 2.jpg‎ (34.7 KB, 58 показвания)

  15. #150

    Подразбиране

    Реклама:
    подаръците които изпратих са вече получени някои са показани в темата -подаръци извън играта коледа и затова няма да ги качвам пак ще покажа тези които ги няма това е един от тях
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от zhak : 22.12.2011 в 23:34.

Страница 10 от 58 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •