Страница 11 от 57 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 863

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    благодаря ви мили приятелки -Росица и Мариана радвам се , че през 2011 се запознахме не само вертуално и се надявам да се видим и през 2012
    а ето и моят отчет
    https://picasaweb.google.com/1176629...15961667/2011#
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    да сложим началото на 2012 с това зимно сърце ,което започнах на 3.01 и завърших на 9.01.2012

  3. #3

    Подразбиране

    Майко мила! Свят ми се зави от твоя отчет.Ще взема да изпадна в дълбока депресия - кога успяваш.Всичко е повече от чудесно - красота след красота!

  4. #4

    Подразбиране

    И аз се възхихщавам ,ама като стоя на компа , гоблените също не мръдват!Разкошно е сърцето ,сигурно има и пролетно ,а и още сезонни сърца .Успех!Честито!

  5. #5

    Подразбиране

    Браво!!!Толкова много неща си избродирала през 2011г.С пожелания да са двойно повече пред 2012г.

  6. #6

    Подразбиране

    Сърцето е супер, даже на черна панама повече ми хареса, аз имам и сива панама, но сега ме хвърли в размисъл.
    Редактирано от Val4e : 10.01.2012 в 18:22.

  7. #7

  8. #8

    Подразбиране

    Леле,каква е тази скорост?Със сигурност до края на месеца ще са готови и останалите.Много красиво е станало.

  9. #9

    Подразбиране

    преди да продължа със сезоните , ето нещо за трифон зарезан
    Вервако 90.560

  10. #10

    Подразбиране

    Разкошни са! Току що се ровех за подходящи гоблени за трифон зарезан. Ще те помоля ако може да ми пратиш схемите да си направя и аз за подарък!
    zeza_v@abv.bg

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zezata Виж мнение
    Разкошни са! Току що се ровех за подходящи гоблени за трифон зарезан. Ще те помоля ако може да ми пратиш схемите да си направя и аз за подарък!
    нямаш проблем но при оригиналните схеми ключа не е с номера и аз правих пренабори -кажи какво да ти пратя

  12. #12

    Подразбиране

    и трите ми харесват , интересно ще ми е как ще ги оформиш

  13. #13

    Подразбиране

    Много ми харесват трифон зарезанските гобленчета.Ще може ли да ми ги изпратиш и на мен.Страхотна скорост на шиене,как успяваш незнам.

  14. #14

    Подразбиране

    Кога успя ,бе жена.Преди време ги издирваше-сега готови!

  15. #15

    Подразбиране

    Е-хааа, Много са хубави! Браво!

Страница 11 от 57 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •