Страница 13 от 58 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 863
  1. #181

    Подразбиране

    Ех, че хубаво празнично кътче! Чудни рамчици си избрала.

  2. #182

    Подразбиране

    благодаря момичета в този зимен ден едно винце добре ще ни дойде
    и като ги гледам насреща кътчето се стоплям
    рамчиците си ги харесвам много въпреки че са от магазините за 1 лев защото стават и за подарък и за оформяне на такива кътчета за всеки празник -пребираш едните слагаш другите така имаш различен интериор

  3. #183

    Подразбиране

    Браво!Кога ги уши,че и в рамки си ги сложила!Всичко е много красиво!

  4. #184

    Подразбиране

    и втората покривка е вече завършена не успях да направя снимка на цялата затова направих един кулаж от различните страни на покривката
    надявам се да ви хареса

  5. #185

    Подразбиране

    Ооооо, каква красота!!!!! Невероятна е!

  6. #186

  7. #187

    Подразбиране

    Честито! Многоооо красива

  8. #188

    Подразбиране

    Красота
    Очаквам третата покривка

  9. #189

    Подразбиране

    благодаря ви момичета и аз си я харесвам вече е послана на масата и цял ден си я гледам
    Роси едва ли ще се задоволя с тези двете че колкото модела съм събрала фирмата трябва да ми прави отстъпка , но нашата продавачката ми каза ле фирмата рико била фалирала и дано да има още такива покривки в софия докато се стопли и се реша да посетя софийските магазини

  10. #190

    Подразбиране

    Жели ,все още ги има , скоро купих за другарчето ми от играта ЧРД , само ,че чисто бяла , и мястото за шиене не беше на квадрати , а същата като на Вени от Габрово последната и плодова покривка.

  11. #191

    Подразбиране

    Много е красива!Чак ти завидях!

  12. #192

    Подразбиране

    Много е свежа тази покривка , особенно на фона на тази студена зима , ама как имаш смелост да я постелеш Аз трябва да съм в умопомрачение , за да постеля такава красота на прасетата в къщи

  13. #193

  14. #194

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Rossko Виж мнение
    Много е свежа тази покривка , особенно на фона на тази студена зима , ама как имаш смелост да я постелеш Аз трябва да съм в умопомрачение , за да постеля такава красота на прасетата в къщи
    е аз нямам кой да ми мърси и затова съм си я сложила вече на масата в стаята като я погледна и си мисля че след тази люта зима все пак ще дойде пролетта

  15. #195

    Подразбиране

    Реклама:
    Страхотна покривчица!

Страница 13 от 58 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •