Страница 18 от 58 ПърваПърва ... 8161718192028 ... ПоследенПоследен
Показване на 256 до 270 от 863
  1. #256

    Подразбиране

    Брей че наперен петльо.

  2. #257

    Подразбиране

    Наперен и много весел!

  3. #258

  4. #259

    Подразбиране

    Голям е сладур! И аз се канех да го шия, но май напоследък времето все не достига.

  5. #260

    Подразбиране

    днес две вече много скъпи за мен приятелки Роси и Марианчето ме зарадваха с красотите които създават
    това е от Росито -благодаря ти Роси вече си имам нещо манистено добре че се далеч че току виж си ме заразила и мен да шия маниста
    хуляди благодарности за шала -а това от Марианчето и аз си мислех че съм плетачка но този шал май няма да мога да го разгадая как се плете виняги когато го сложа ще ми напомня за теб

  6. #261

    Подразбиране

    zhak,
    честити ти подаръци - много са красиви, а нали са и от близки и любими хора, са още по-прекрасни!
    Колкото до мънистените изкушения -не се заричай, те са толкова заразни, че разстоянието няма значение - ще прихванеш заразата и отърване няма, да знаеш
    Весели празници

  7. #262

    Подразбиране

    Ауу!Това пате с дантелката какво е!Шала е някаква магия, носи го със здраве, много елегантно стои!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  8. #263

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    Ауу!Това пате с дантелката какво е!Шала е някаква магия, носи го със здраве, много елегантно стои!
    една разкошна торба която още не мога да разгадая как е ушита прилича ми на дименшънс но Росито ще каже

  9. #264

    Подразбиране

    Жели , скромно , но от сърце , ще се радвам ако малко съм те заредила с настроение за големият празник
    Торбичката е изцяло плод на въображението ми

  10. #265

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rositsa Виж мнение
    Жели , скромно , но от сърце , ще се радвам ако малко съм те заредила с настроение за големият празник
    Торбичката е изцяло плод на въображението ми
    Роси ако решиш да си сменяш работата трябва да се пробваш като дизайнер чудесно си се справила но от къде ги намираш тези платове ?

  11. #266

    Подразбиране

    Жели много ме надценяваш
    Открих едно магазинче с американски платове и колкото пъти вляза в него толкова идеи ми нахлуват в главата , живот и здраве в плановете с хобито ни е второто полугодие да Ви ги покажа реализирани , но ленената панама / преди време ме питеше за лен/ на който е бродерията е много приятен за шиене и от Оля излиза ефтино на метраж ,а не на парче .

  12. #267

    Подразбиране

    това са последните шест така стигнах до христовата възраст-33 яйца за тази година като начало са предостатъчни

  13. #268

    Smile

    Много са красиви.
    Щастието е единственото нещо, което човек може да раздава без да притежава.
    nimate@abv.bg
    http://www.snimka.bg/?profile,albums
    http://sports.mymall.bg/index.php?ref=43180

  14. #269

  15. #270

    Подразбиране

    Реклама:
    Тъй като не намерих друга подходяща тема, позволявам си да покажа тук Великденският си подарък от zhak. Благодаря ти още веднъж, приятелко!

Страница 18 от 58 ПърваПърва ... 8161718192028 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •