Страница 22 от 58 ПърваПърва ... 12202122232432 ... ПоследенПоследен
Показване на 316 до 330 от 863
  1. #316

    Подразбиране

    И сльнчогледите и маковете са много красиви

  2. #317

    Подразбиране

    Да са ти честити , Жуже и двата са станали супер!

  3. #318

  4. #319

    Подразбиране

    Колко са слънчеви и как ухае на лято
    КРАСОТА

  5. #320

    Подразбиране

    Жужи всичко което е попаднало в твоите ръце е прекрасно.Няма какво друго да каже човек.Много са красиви и трите и рамките си подбрала много добре.Абе майстора си е майстор.

  6. #321

    Подразбиране

    Ммммммм страхотна наслада за октото!Разкошни са!С какво ще ни изненадаш в скоро време.Сигурно вече има някой започнат и преполовен гоблен.Като знам с какво скорост шиеш

  7. #322

    Подразбиране

    В рамки са още по-красиви. Да са ти честити! Представям си как греят от стената!
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  8. #323

    Подразбиране

    Аз пак съм се отбила в твоята страничка. По колко гоблена шиеш наведнъж?

  9. #324

    Подразбиране

    Изключително красиви са станали! БРАВО!!!!

  10. #325

    Подразбиране

    Колекцията ти от гоблени,се увеличава много бързо!И всички са прекрасни!!Много исках да ги видя увеличени,но не успявам!Нямам регистрация в галерито Дали могат да се видят на друго място?

  11. #326

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mi6o Виж мнение
    Колекцията ти от гоблени,се увеличава много бързо!И всички са прекрасни!!Много исках да ги видя увеличени,но не успявам!Нямам регистрация в галерито Дали могат да се видят на друго място?
    благодаря на всички за добрите думи и че надничате в моята страница
    има ги качени във фейса и в този албум http://juja25.snimka.bg/tapestries/l...82123.27927374

  12. #327

    Подразбиране

    Поздравления! Невероятна красота!

  13. #328

    Подразбиране

    Много са красиви, направо греят!
    Поздравления

  14. #329

    Подразбиране

    розите и птичките като ги рамкирам ще ги поставя тук а това е последният отново лука 115 но този път е комплектован от Илиана и ми е подарък за РД- ших го с голямо удоволствие независимо от многото контур който не ми е присърце но какво да се прави ще се съобразим с дизайна
    за сега ще е в тази рамка че вече няма място на стените

    п.п покривчицата която се вижда е пък подарът от Росито

  15. #330

    Подразбиране

    Реклама:
    това го ших в началото на годината и бе във временна рамка сега вече е постоянна
    а това са последните ми ушити на фирмата лука
    и
    п.п. ами какво да се прави толкова може един "неграмотен човек"
    а това е за г-жата която вече "не се интерува от мен" но все още е много обидена ,че много преди това аз спрях да се интересувам от нея :
    -фирмата Лука не е моя, но тези гоблени са мои защото съм ги шила аз и те красят дома ми и радват душата ми и не е нужно от никакви доказателства ,че това е истина
    -купувам оригинални схеми като един съвестен европейски гражданин винаги когато ми харесва производителя и мога да си позволя цената с пенсията която получавам
    -аз съм фен на тази фирма и по-тази причина отказвам да пиратствам нейни схеми независимо дали това Ви харесва -това е моята позиция и ще се придържам към нея каквато и да ме изкарвате
    - не ме интересуват мнения на хора които уж са грамотни, а не могат да напишат вярно моето име
    -след като имам ушити 8 гоблена на фирмата лука мага да си позволя да дам следният съвет на тези които ценят моят труд и се интересува от фирмата : шийте оригинали ,ако искате да постигнете ефекта на фирмата производил, има гоблени на цени които са по-изгодни да се купят оригинал отколкото да се доверявате на непроверени източници , конците в оригиналите комплекти не съвпадат 100% с конците анхор които се продават в нашите магазини

Страница 22 от 58 ПърваПърва ... 12202122232432 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •