Страница 23 от 58 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследенПоследен
Показване на 331 до 345 от 863
  1. #331

    Подразбиране

    И двата на Лука са прекрасни , много добър избор на рамки си направила
    Аз също съм фен на тази фирма , понеже са реалистични ,с хубави конци ,на достъпни цени( но не от Коутс) лесно и бързо се шият , но засега имам само пет ушити

  2. #332

    Подразбиране

    Браво Жуже! Както винаги чудесно си се справила! Нямам търпение да ги видя на живо, но ще изчакаме да се върнеш от срещата та да разказваш

  3. #333

    Подразбиране

    Всичко е повече от прекрасно!!!Толкова се радвам на такива разнообразни колекции, подбрани с много вкус и бродирани с много желание!!!Къде мога да видя каталог на гоблени Лука ,или къде се продават /поръчват/???

  4. #334

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от irina48 Виж мнение
    Всичко е повече от прекрасно!!!Толкова се радвам на такива разнообразни колекции, подбрани с много вкус и бродирани с много желание!!!Къде мога да видя каталог на гоблени Лука ,или къде се продават /поръчват/???
    във всеки магазин където се продават конци анхор има каталог на фирмата и може да се поръча гоблена , но за съжаление фирмата вносител е направила доста голяма надценка по тази причина аз си избирам гоблен от този сайт http://rukodelki.com.ua/home.html?pa...category_id=56
    посочената цена делите на 4 и това е приблизителната цена на която ми го доставя Оля

  5. #335

    Подразбиране

    Благодаря много zhak!!!

  6. #336

    Подразбиране

    ПРЕКРАСНИ ГОБЛЕНИ ВЪЗХИТЕНА СЪМ ОТ ЦЯЛАТА ВИ КОЛЕКЦИЯ ПОКЛОН

  7. #337

  8. #338

    Подразбиране

    време е да сменим малко фирмата ,представям ви един гоблен на фирмата маия -1170, който уших с рекламна цел - имах доста резерви за тази фирма относно трудноста на нейните разработки , но се оказа , че имат и лесни гоблени но ефектни - реалното време за което го уших е 15 дни

  9. #339

    Подразбиране

    Много е хубав гоблена!Какво значи "с рекламна цел"?

  10. #340

    Подразбиране

    на 5-тата нац.среща домакините ни изненадаха с комплектовано гобленче свързан с предстоящата 2013г и аз реших да започна моята новогодишна подготовка именно с него -ето го резултата
    и пременено

  11. #341

    Подразбиране

    Браво Жуже!!! Ти си първата която го уши!Ще имаш хубав спомен!
    ..::Gobelin World::..

  12. #342

    Подразбиране

    Желка, страхотна е змията. Поздравления

  13. #343

    Подразбиране

    Колко си бърза само
    Много хубав спомен от Бургас и обещаващо начало на коледната ти колекция

  14. #344

    Подразбиране

    Бързината изобщо не ме учудва Жужа си е фурия! Много сладурско гобленче!

  15. #345

    Подразбиране

    Реклама:
    Ами трябва да я презентираме за скоростно шиене!Честито и май ще започва коледното настроение

Страница 23 от 58 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •