Страница 35 от 58 ПърваПърва ... 25333435363745 ... ПоследенПоследен
Показване на 511 до 525 от 863
  1. #511

    Подразбиране

    Слъннчогледите и маковете са ми любими,а за триптиха-думи нямам!Всичко е ЧУДЕСНО!за майсторката!!!
    :

  2. #512

    Подразбиране

    тази розичка отдавна чака да я монтирам и най после се наканих
    това е и първата ми възглавничка направена от мен

  3. #513

    Подразбиране

    Каквото хванеш, все го изпипваш майсторски! Прекрасна е!

  4. #514

    Подразбиране

    Честито Жели , със здраве да си е ползваш ,

  5. #515

    Подразбиране

    да сложим началото на новогодишните с това скиорче
    комплектовка на елена-гоблени

  6. #516

    Подразбиране

    Браво Жели , с много весело гобленче започваш коледната подготовка ,какво ли ще видим още щом от краят на септември започна

  7. #517

    Подразбиране

    вече мога да си покажа отдавна ушитият си гоблен отново на лука-кошница с ягоди заедно с получената награда от проведеният анонимен конкурс

  8. #518

    Подразбиране

    Много е красив!Поздравления!
    Не те ли изнервиха единичните бодове? Забелязала съм,че при Лука-С има доста разхвърляни.Но като гледам как си се справила,ще взема и аз да се престраша да ушия нещо от тази фирма.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  9. #519

    Подразбиране

    Чудесен е
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  10. #520

    Подразбиране

    Гоблена е много стилен, а рамката го допълва прекрасно!
    Как си поръчвате тези гоблени? Аз направих запитване до КОУТС - официалния им вносител в България за 3 от новите им модели, но ми отговориха, че трябва да чакам поне два месеца.

  11. #521

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tdm13 Виж мнение
    Много е красив!Поздравления!
    Не те ли изнервиха единичните бодове? Забелязала съм,че при Лука-С има доста разхвърляни.Но като гледам как си се справила,ще взема и аз да се престраша да ушия нещо от тази фирма.
    не знам защо си останала с такова впечатление за лука , имам доста ушити гоблени на тази фирма и в нито един от тях няма единични бодове , аз съм тяхна фенка очарована съм от направата на схемите им
    като изключа Вилер , няма друга фирма на която да съм ушила толкова много гоблени ,жалко че новата им колекция е в повечето случаи малки гоблени и не са много по вкуса ми

  12. #522

    Подразбиране

    А има ли някъде в интернет пространството техен каталог?

  13. #523

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от filmi Виж мнение
    А има ли някъде в интернет пространството техен каталог?
    ако става въпрос за фирмата лука ето техният сайт
    http://artgoblen.com/index.php?lang=ru

  14. #524

    Подразбиране

    Точно за тази фирма става въпрос, благодаря!

  15. #525

    Подразбиране

    Реклама:
    бързам да се похваля с вече напълно завършената есен,много съм доволна от направената рамка за тези които бяха на нац.среща , ако си спомнят получих една награда валчер за рамкиране и с него направих тази прекрасна рамка в ателието ,което ми даде наградата, благодаря ти Галя за тази рамка

Страница 35 от 58 ПърваПърва ... 25333435363745 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •