Страница 38 от 58 ПърваПърва ... 28363738394048 ... ПоследенПоследен
Показване на 556 до 570 от 863
  1. #556

    Подразбиране

    надявам се вече да съм приключила коледните , някои неща ще покажа по късно като се получат от новите притежатели
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от zhak : 13.12.2013 в 21:02.

  2. #557

    Подразбиране

    Темичката ти грее от коледни красоти!Прекрасни са

  3. #558

    Подразбиране

    да се похваля и с първият си коледен подарък от прекрасната ми приятелка Роси-много те обичам мила, всичко е чудесно направено благодаря ти много
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #559

    Подразбиране

    днес си получих и следващият подарък от друга една приятелка marji -благодаря ти мила
    усмихнат и слънчев ден на всички какъвто се надявам да е и моят ,че днес е коледното парти на калинките и очаквам и още подаръци
    п.п може някой и да не вярва ,но аз съм много доволна от БГ-пощи , защото често ми носят пратките в къщи ,както това стана и днес
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #560

    Подразбиране

    Била си много послушна през годината , със здраве да си ползваш подаръците
    Да се похваля , че възглавничката с двете еланчета е мое притежание и е много празнична и красива , аз нямах възможност да си направя за мен , но си имам най красивата

  6. #561

    Подразбиране

    днес ми е ден за подаръци , на коледното парти на групата калинки получих много хубав подарък от моето другарче ,благодаря ти Меги много ме зарадва
    п.п. освен подаръка от Меги ,имаше подаръци за всеки направени от Венета, Поля , Магдалена
    също така много вкусна баница с късмети от Златито
    и чудесни кексчета от Пепа -въобще направихме си чудесно коледно парти
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #562

    Подразбиране

    време е да направим равносметка за изминалата 2013г-аз съм доволна имах достатъчно време за любимото хоби
    това което уших групирах в няколко колажа по групи
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #563

    Подразбиране

    и още малко
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #564

    Подразбиране

    пробвах две нови за мен неща -изонит и пачуърк , за първи път участвах и в анонимен конкурс организиран в този форум и дори спечелих награда и не на последно място бях и от организаторите на 6-тата нац.среща
    изпращам една успешна година
    пожелавам на всички новата 2014 да е мирна и благодатна поне колкото старата
    и всичко ушито през 2013 събрано в една снимка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #565

    Подразбиране

    Много е красиво всичко! Весели празници!

  11. #566

    Подразбиране

    Наистина успешна година. Пожелавам ти и следващата да ти донесе много радост с любимото хоби
    КЕЛЕБЕК

  12. #567

    Подразбиране

    много пройзводителна година , поздравления , на мен няколко години ще ми трябват за това , което ти си направила през 2013

  13. #568

    Подразбиране

    Много ползотворна година! Поздравления!Весела и щастлива Нова година!

  14. #569

    Подразбиране

    да сложа началото на 2014г с гоблена ,който трябваше да покажа едва октомври
    от доста време съм в този форум ,доста полезни неща научих , но както е казано докато си жив все се учиш
    почти 30 год. шия гоблени и едва сега разбрах ,че за да ушиеш един гоблен трябва непременно да се запишеш на гобленарски конкурс в противен случай може и да не го ушиеш- чудя се как съм успявала досега без конкурси?
    до сега си мислех ,че ако в един конкурс няма състезателен дух той не е конкурс и да имаш желание и възможност да победиш не е порок , "да ама не" както се пее в една песен
    резултата от моята наивност е , че уших този гоблен който е с размер 240 на 181 за 3 седмици -начало 29.12.2013 край 19.01.2013 и то не гобленов бод , а кръсче - е няма контур но няма и празни полета
    много хора се питат нужно ли бе това скоростно шиене , разбира се не при обикновени обстоятелства , но когато си на състезание -а за мен всеки конкурс е състезание , а не седянка - и когато имаш качествата и шансовете да победиш , е естествено да опиташ , но това могат да го разберат само тези които мислят като мен и притежават качества и дух на победител
    щом основната цел на конкурсите в този форум е участието и ушиването на гоблена , то аз постигнах тази цел
    участвах , уших си гоблена и защо да чакам още 9 месеца за да го покажа и се похваля че съм победител , защото съм си ушила гоблена ?
    приятно боцкане на всички и вярвайте и без конкурси се шият гоблени
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #570

    Подразбиране

    Реклама:
    Жужи, поздравления за прекрасния гоблен и скорошното му завършване! Имаш си вече една невероятна красота, която и аз от доста време заглеждам. А в това, че и без конкурси се шият гоблени, се уверих и сама - не ми разрешиха да участвам с избрания от мен гоблен, защото уж не отговарял на условията, но аз го започнах и с голямо удоволствие ще си го ушия.

Страница 38 от 58 ПърваПърва ... 28363738394048 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •