Страница 4 от 58 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 863
  1. #46

    Подразбиране

    да "поиступаме" праха от страничката и покажем новогодишните подаръци -моите няма да са топки че още не съм открила къде се продаван и как се правят но и това което направих според мен не е лошо
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #47

    Подразбиране

    ето и заека с малко фантазия от мен -нали ще е година на заека
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #48

    Подразбиране

    бързам да се похваля с рамките на Денят и Нощта, много съм щастлива че в Ст Загора има атилие което ми направи тези разкошни рамки -дано и на вас да ви харесат-това е подаръка който си направих
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #49

    Подразбиране

    имам си и аз топка благодарение на щедростта на ata ,за което и много благодаря
    а за догодина живот и здраве ще намеря стериопорени топки и ще се опитам и аз да направя
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #50

    Подразбиране

    измина една година откак имам време за своето хоби-защото вече съм пенсионерка ,но като си направя равносметка май не уших повече от други години , искаше ми се да са повече- дано това стане през 2011,а сега да приключа годината с един гоблен който много си харесвам и тези които следят моите работи вече са го виждали но не беше окончателно завършен и затова сега приключвам годината с него
    ЧЕСТИТА 2011
    на всички които надничат в моята страница , желая здраве берекет и много ушити гоблена
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #51

    Подразбиране

    благодаря на всички за добрите думи -весело посрещане на НОВАТА 2011 година и ето един камуфлаш на това което съм сътворила през 2010
    http://juja25.gallery.ru/watch?ph=PTH-cO7G9
    http://bg.netlog.com/zhak_iv/photo/p...sl=bg#comments
    Редактирано от zhak : 01.01.2011 в 09:16.

  7. #52

    Подразбиране



    Не,че не съм ги виждала,но така събрани на едно място....
    Много внушителен завършек на 2010!Поздравления Жужи,през 2011 да ни покажеш двойно повече

  8. #53

    Подразбиране

    благодаря ви много, а догодина по-това време ще видим какво сме ушили важното е да сме здрави и продължим да се виждаме и подкрепяме

  9. #54

    Подразбиране

    да започнем подготовката за следващите празници ето и първите валентинки за които благодаря на Мамка че сподели с мен схемите

    http://gallery.ru/watch?a=PTH-fRGn

  10. #55

    Подразбиране

    още една валентинка и заедно с другите две вече оформени в рамчици


  11. #56

    Подразбиране

    харесах си тази валентинка и докато чаках за схема си направих мой вариант -благодаря на Илиана ,че ме научи да си правя пренабор и докато тя е правила пренабор от заявката която бях дала, аз вече си бях направила свой с някои промени на цветовете -ших го по моя пренабор -дано ви хареса и на вас на мен повече ми хареса това от оригиналната картина

  12. #57

  13. #58

    Подразбиране


    след много перипетии най после в рамка
    приятно гледане

  14. #59

    Подразбиране


    да покажем и нещо ушито -приятно гледане за тези които надничат в моята страничка

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:

    ето и рамкирани магнолиите , оказа се че никак не е лесно да се намери подходяща рамка за черна панама дано моят избор хареса и на вас -приятно гледане
    за съжаление има твърде малък избор на подходящи рамки за черна панама поне в нашият град

Страница 4 от 58 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •