Страница 41 от 58 ПърваПърва ... 31394041424351 ... ПоследенПоследен
Показване на 601 до 615 от 863
  1. #601

    Подразбиране

    Ауууу, прелест! Рамката и паспартуто са перфектната комбинация с теменужките. Не мога да им се нагледам.

  2. #602

    Подразбиране

    Поля какво чакаш при това имаш и ваучер да ползваш
    аз не знам къде точно в София се правят тези паспартута ателието се занимава с това знам, че се прави на специална машина и трябва да се направи програма за изрязването му и затова е малко по-скъпо от другите паспартута и че такава машина има в София

  3. #603

    Подразбиране

    Поздравления за рамката и най-вече за паспартуто

  4. #604

    Подразбиране

    Страхотно паспарту и идея! Всичко е съчетано много добре.

  5. #605

    Подразбиране

    време е за Великденските ,
    слагам началото с това гобленче , отново на фирмата Лука -оригинал ,
    всъщност почти защото оригинала е на аида 16 ,понеже използвах остатъците от ушиването на оригиналният гоблен и за да не рискувам да не ми стигнат конци го уших на аида 18 и дори ми останаха на повечето от цветовете но дали щяха да са достатъчни за аида 16 не знам
    вместо да търсите схеми и ключове ,потърсете си приятелка с която да си разменяте остатъците и по този начин хем ще шиете оригинал хем ще си намалите разходите
    за сега ще го оставя в тази рамка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #606

    Подразбиране

    Отново нежни и красиви цветенца зарази ме и мен, но не мога да се реша какво да почна

  7. #607

    Подразбиране

    този модел като го видях в каталога на лука се влюбих от пръв поглед и много исках да го ушия ,не го открих в нета затова помолих Оля ,ако може поне да края на март да ми го достави за да го ушия за този Великден -тя обаче направи повече от това - получих комплекта точно на 8 март и ето го вече ушит - не съм го шила на оригиналната панама умишлено защото идеята ми е да го монтирам на възглавничка ,затова го ших на ленена панама - този път остатъка е малко повече от половината ,защото оригиналът е предвиден за аида 14 а аз го ших на малко по-ситна
    съжалявам но ,нямам електронен вариант на гоблена защото нямам скенер и нямам каталог за да правя ключ
    надявам се скоро да покажа и как съм го монтирала -все още обмислям какъв да е плата
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #608

    Подразбиране

    Много са сладки.

  9. #609

  10. #610

    Подразбиране

    ето я и възглавничката -сигурно ако имах по-голямо парче да стане малко по-голяма щеше да е по-добре но не намерих друг по-подходящ плат а това е парче и колкото толкова
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #611

    Подразбиране

    Отново много хубаво моделче си избрала много сладко и точно за идващите празници браво

  12. #612

    Подразбиране

    подаръците са получени и мога вече да ги покажа
    това е третата картичка на орхидея -която се наложи да я шия два пъти но според мен стана най сполучлива и подаръка , направих за Поля и съпруга и Миле -те бяха моите другарчета в днешното парти
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #613

    Подразбиране

    и нещо което отдавна исках да направя и се радвам ,че открих в нашият град такава "играчка": D
    трудно ми е да определя формата , направих два мотива за отпред и отзад
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #614

    Подразбиране

    да продължим с великденските-още една топка и един заек ,който още не съм решила как ще го оформя
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #615

    Подразбиране

    Реклама:
    Мн сладурски са всички бродерии! Играчките не са ли преспапиета ? Теменужките зареждат с едно такова пролетно настроение, унисон с времето вън

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

Страница 41 от 58 ПърваПърва ... 31394041424351 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •