Страница 43 от 58 ПърваПърва ... 33414243444553 ... ПоследенПоследен
Показване на 631 до 645 от 863
  1. #631

    Подразбиране

    да добавим към предната серия останалите два мотива -общо мотивите са 6 взела съм ги от руско списание ,три монтирах на яйце но други три сами вижте как
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #632

    Подразбиране

    Благодаря за отговора!Много са красиви новите ти попълнения...

  3. #633

    Подразбиране

    великденски картички -отново схемите са от същото руско списание както и предходните , но този път няма да шия цялата серия ,ето две от тях едната оформих на картичка , а другата в рамка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #634

    Подразбиране

    всички подаръци са изпратени , участвах и в един анонимен великденски конкурс и той приключи и вече мога да кача останалите великденски които направих
    с банера участвах на конкурса и спечелих трето място
    сърцето е едно но показано от двете страни
    трите яйца са за най-малките калинки ,които подарих на срещата в Димитровград
    ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ на всички , които надничат в тази страничка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #635

    Подразбиране

    моите приятелки Росито и Марианчето и тази година не ме забравиха и ме много зарадваха с подаръците които ми изпратиха -възглавничката е на Росито и спечели първа награда а сега ще краси моят диван
    благодаря бъдете живи и здрави и ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #636

    Подразбиране

    За тази възглавница и аз гласувах , честито за прекрасните подаръци и светли празници

  7. #637

    Подразбиране

    Честито за новите придобивки, от хубави по-хубави

  8. #638

  9. #639

    Подразбиране

    поредният ушит и рамкиран гоблен на фирмата лука -божури 2263 оригинален комплект
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #640

    Подразбиране

    Истинска прелест!А на тия прекрасни рамки не мога да им се нагледам.

  11. #641

    Подразбиране

    Невероятна рамка отново, много оригинална. От къде ги намирате тези красоти не мога да се начудя пспартуто много добре е изрязано браво лично на мен ми допадат нетипичните неща

  12. #642

    Подразбиране

    Ирена гоблените на фирмата Лука се продават във всеки наш магазин за гоблени , проблема е че каталога е стар и новите модели ги няма ,затова аз се принуждавам да ги поръчам по друг начин

  13. #643

    Подразбиране

    За щастие добре, че има и друг начин

  14. #644

    Подразбиране

    От прекрасни по-прекрасни неща! Като започнеш от Вилер, та стигаш до съвременните модели, край нямат!!! Двореца в Балчик, Венеция, мелницата, слънчогледите…сякаш са истински! Всичко е толкова красиво, изработено вкус и майсторство! Та дори и великденски яйца…! Браво! Човек си отпочива като разглежда! А коя ли е следващата красота?

  15. #645

    Подразбиране

    Реклама:
    Вече сме пременени и окачени -отново трябваше да поразместим за сега ще е там пък за после ще видим
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 43 от 58 ПърваПърва ... 33414243444553 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •