Страница 45 от 57 ПърваПърва ... 35434445464755 ... ПоследенПоследен
Показване на 661 до 675 от 863

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    и три възглавнички-възглавницата ,която се вижда с розата е правена не сега
    преди да си направя отчета за 2014 дано свърша това което съм започнала
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    и нещо не коледно , което успях да завърша и рамкирам -"Нощ над града"-модела е от сп. ГБ бр.11 2014г и съвсем скоро ще има нов притежател, който много обичам и се надявам да хареса гоблена и рамкирането му
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Възглавничките са страхотни, особено ти се радвам за коледните, как сега ще се излегнеш на тея сладки джудженца? То сърце не ти дава. Пък за пейзажа, вече станах банална да ти го хваля. Извинявай, ама незнам точно защо толкова много ме впечатли. Има някакво особено очарование в тази дъждовна улица, в този сумрачен град и тези светещи прозорци зад които може би е топло и има надежда...все едно аз се разхождам с чадъра там. Още веднъж те поздравявам за избора и смятам, че паспартуто и рамката са много подходящи за този модел. Пу-пу-пу да не го урочасам.

  4. #4

    Подразбиране

    Светлана много ти благодаря за подкрепата и добрите думи , отначало бях доста резервирана, че става тъмен ,но сега като го сложих в рамка му се радвам и се надявам да го хареса и новият му притежател-скоро ще бъде подарен, спокойно мога да кажа ,че това е един много сполучлив гоблен на Милена Стил и за мен бе удоволствие да го ушия

  5. #5

    Подразбиране

    ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ на всички които надничат в моята страница
    ето и моята елха , въпреки слънцето което грее да не забравим ,че е КОЛЕДА

  6. #6

    Подразбиране

    към коледните си подаръци получих и една възглавница 5D-китайска полущампа с орхидея- имам същият цвят орхидея и реших да я ушия, на пръв поглед изглеждаше нещо лесно елементарно ,щампата бе сложена добре и си мислех че е за ден-два работа-да ама не
    това е първата ми щампа и да се надявам последната ,не съм шила нещо по гадно , изпободох си пръстите
    радвам се че все пак успях да я довърша до края на годината , но не посмях да я изпера
    много ще се радвам , ако някой е шил нещо такова и сподели дали го е прал
    П.П докато се борих с тази отвратителна щампа взе ,че ми цъфна орхидеята не знам дали и е време или ме съжали
    ВЕСОЛО ПОСРЕЩАТЕ НА НОВАТА ГОДИНА
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране

    Страхотна "Нощ над града", невероятни възглавнички и всичко останало в много, много красиво. Райско местенце. Поздравения за умението да създавате тази красота.

  8. #8

    Подразбиране

    а това е моят отчет-ушито и рамкирано през 2014г
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

    Подразбиране

    Каква плодородна година. Желая ти здраве и още много красоти през новата 2015година да създадеш

  10. #10

    Подразбиране

    началото на 2015 ще е една възглавничка , която уших за подарък на снахата на сестра ми ,която се казва Йона-днес има имен ден и много обича котки ,
    честито на всички които празнуват днес
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от zhak : 12.01.2015 в 13:33.

  11. #11

    Подразбиране

    Чудесно е всичко! Все едно фабрика си отворила вкъщи!

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  12. #12

    Подразбиране

    тази година ще обърна повече внимание на практични нещо за дома
    едно каре за една малка масичка ,на която си слагам част от гобленарски пренадлежности
    п.п. при етапите повече подробности за карето
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #13

    Подразбиране

    "Усещане за жена "-бр.1 на сп. ГБ от т.г и "целувката"-готова комплектовка подарък ми е от Илиана най после намерих време да я ушия
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране

    закупих този комплект от промоция на Коутс -01712 анхор-идена с идеята да го ползвам по предназначението му ,но впоследствие реших да си сложа там гоблените ,които ми предстои да шия да се ми пред очите
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #15

    Подразбиране

    и една възглавничка за кухнята модела на бродерията е от списание
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 45 от 57 ПърваПърва ... 35434445464755 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •