Страница 46 от 57 ПърваПърва ... 36444546474856 ... ПоследенПоследен
Показване на 676 до 690 от 863

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Лелеее ти нямаш стигане.Много красиви и практични нещица си ушила.

  2. #2

    Подразбиране

    Честити нови придобивки, много са красиви и функционални!

  3. #3

    Подразбиране

    Много хубава възглавничка! Бродерията, едно на ръка, ама и долната част- тези точки на червен фон, ама много сладко се е получило, как да не и се радваш?!

  4. #4

    Подразбиране

    един тишлайфер ,който още не е оформен и слагам началото на великденските
    и двата модела са оригинали тишлайфери от промоциите на Коутс , но великденското реших да не е тишлайфер и затова смених панамата и временно ще е в тази премяна
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    един вервако-не е оригинал и първият ми гоблен на фирмата Риолис -оригинал с вълнени конци
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    Великденски си се подготвила вече. Кокошото семейство е много сладко! И ябълките ще ти проговорят. Те ли са с вълнени конци? Как се шие с тях, аз нямам опит в това?

  7. #7

    Подразбиране

    да ябълките са с вълнени конци , и за мен е за първи път -шие се както с другите ,лошото е че не са на чилета , а на аршини както преждите за плетене , трябва да си ги навиеш на картонче и после да си решеш конеца , много са меки и трябва да се шие с къси конци, защото започват да се завалват и ако правите прегънка на конеца за да направите два ката в тази прегънка се събира мъх от вълната -образува се топче и трудно вече минава конеца ,иначе конеца е здрав запълва добре

  8. #8

    Подразбиране

    и вторият риолис с вълнени конци е готов чака премяната си
    тук панамата е лен 16 каунт , стои определено много по нежно , но въпреки това едва ли ще ушия друго с вълнени конци
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

    Подразбиране

    вече рамкирани ябълките и окачени
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране

    Много са хубави! Твоите ябълки ми напомниха сега за първите ми опити в бродерията. Бях си харесала едни ябълки от едно списание и ги уших. Очаквам скоро да видя и ягодките оформени!

  11. #11

    Подразбиране

    всичко от Вашата страничка много ми хареса. Искам да попитам "Нощен град" от ГБ 1:1 ли го шихте и като размер колко излезе?

  12. #12

    Подразбиране

    благодаря ,че харесвате моите неща -нощ над града го ших на кръсче на аида 16 , 1:1 става много малък ,съжалявам но не мога да дам размера защото гоблена е отдавна подарен

  13. #13

    Подразбиране

    за 8-ми март бях приятно изненадана с две награди ,които искам да споделя с Вас които следите моите работи
    едната е от магазина на Гобленарите на Бургас -за редовен клиент -дай боже повече магазини да се сещат и да стимулират клиентите си -един гоблен на Анхор с прекрасно пролетно настроение и една картичка с хубави пожелания
    втората награда е от участието ми в конкурса за майсторска изработка на фирмата Коутс ,която още не знам точно каква е ,но се радвам че все пак съм номинирана
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране

    zhak, наистина много мило. Пожелавам ти да имаш още поводи да се похвалиш.

  15. #15

    Подразбиране

    От хубави по - хубави............
    Адмирации за красотите, ама хайде сега и аз чакам голямата красота - нощното кафене.

Страница 46 от 57 ПърваПърва ... 36444546474856 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •