Страница 47 от 58 ПърваПърва ... 37454647484957 ... ПоследенПоследен
Показване на 691 до 705 от 863
  1. #691

    Подразбиране

    Великденски си се подготвила вече. Кокошото семейство е много сладко! И ябълките ще ти проговорят. Те ли са с вълнени конци? Как се шие с тях, аз нямам опит в това?

  2. #692

    Подразбиране

    да ябълките са с вълнени конци , и за мен е за първи път -шие се както с другите ,лошото е че не са на чилета , а на аршини както преждите за плетене , трябва да си ги навиеш на картонче и после да си решеш конеца , много са меки и трябва да се шие с къси конци, защото започват да се завалват и ако правите прегънка на конеца за да направите два ката в тази прегънка се събира мъх от вълната -образува се топче и трудно вече минава конеца ,иначе конеца е здрав запълва добре

  3. #693

    Подразбиране

    и вторият риолис с вълнени конци е готов чака премяната си
    тук панамата е лен 16 каунт , стои определено много по нежно , но въпреки това едва ли ще ушия друго с вълнени конци
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #694

    Подразбиране

    вече рамкирани ябълките и окачени
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #695

    Подразбиране

    Много са хубави! Твоите ябълки ми напомниха сега за първите ми опити в бродерията. Бях си харесала едни ябълки от едно списание и ги уших. Очаквам скоро да видя и ягодките оформени!

  6. #696

    Подразбиране

    всичко от Вашата страничка много ми хареса. Искам да попитам "Нощен град" от ГБ 1:1 ли го шихте и като размер колко излезе?

  7. #697

    Подразбиране

    благодаря ,че харесвате моите неща -нощ над града го ших на кръсче на аида 16 , 1:1 става много малък ,съжалявам но не мога да дам размера защото гоблена е отдавна подарен

  8. #698

    Подразбиране

    за 8-ми март бях приятно изненадана с две награди ,които искам да споделя с Вас които следите моите работи
    едната е от магазина на Гобленарите на Бургас -за редовен клиент -дай боже повече магазини да се сещат и да стимулират клиентите си -един гоблен на Анхор с прекрасно пролетно настроение и една картичка с хубави пожелания
    втората награда е от участието ми в конкурса за майсторска изработка на фирмата Коутс ,която още не знам точно каква е ,но се радвам че все пак съм номинирана
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #699

    Подразбиране

    zhak, наистина много мило. Пожелавам ти да имаш още поводи да се похвалиш.

  10. #700

    Подразбиране

    ЧЕСТИТО! Браво на организаторите и на двете награди. УСПЕХ и в бъдеще!
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  11. #701

    Подразбиране

    след като конкурса на Коутс приключи дойде ред да рамкирам и гоблена с който участвах
    доволна съм ,че все пак съм номинирана, като се има предвид ,че това е първото за мен участие в конкурс за майсторска изработка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #702

  13. #703

    Подразбиране

    Честито Грамота!Поздравявам те за достойното представяне,за майсторски избродираните творби и най-вече за огромното количество гоблени, с които ни отрупваш! Докато започнеш някой гоблен и току виж си го завършила - с нетърпение и завиден ентусиазъм.

  14. #704

    Подразбиране

    Честито Жели , заслужено призвание !!!!!

  15. #705

    Подразбиране

    Реклама:
    Честито! Аз смених панамата на кончетата, много твърда и ситна ми беше ,разваляше конците и не я изтърпях.С дошиване на фона гобленът ми е на рамка .Участието ми в конкурсите на Коутс е от самото им начало и не беше първо, но може би ще ми е последно.Поздравления!

Страница 47 от 58 ПърваПърва ... 37454647484957 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •