Страница 52 от 57 ПърваПърва ... 2425051525354 ... ПоследенПоследен
Показване на 766 до 780 от 863

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    още един шоколадник с отвор отгоре
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Красоти!Нещо още не мога да яхна коледната . Ще стане някой ден.

  3. #3

    Подразбиране

    да добавим към подаръците още един шоколадник, една торбичка и една "злополучна " камбанка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от zhak : 28.11.2015 в 18:01.

  4. #4

    Подразбиране

    дано с това да сложа край на коледните за тази година
    ших лентата за детска шапчица , ама не улучих размера пък и момата нещо не бърза да се появява , оказа се че размера е точно обиколката по диаметъра на топка и затова днес направих за първи пък такъв монтаж -поне аз съм доволна от това което се получи и модела си намери предназначението
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    последният за тази година рамкиран гоблен на риолис-"нощно кафене" отдавна е рамкиран но сега качвам снимката , защото вече е изпратен на новият си притежател ,моята скъпа приятелка Росица ,надявам се че ще го хареса и от сърце и пожелавам един ден да си пие кафето в такова кафене
    и подаръка ,който получих от нея за коледа-благодаря ти мила
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    Кафененцето - прекрасно гобленче. Много добре ти се е получило рамкирането. Честито на новия му притежател!

  7. #7

    Подразбиране

    най-големият подарък който получих за коледа е раждането на първото бебе в нашето семейство-дъщеричката на по-малкият ми племенник ,която се роди вчера 23.12.2015
    51см 3340г и се казва СИМОНА
    това което шия от известно време са неща все за нея ,ето и първите вече монтирани една възглавничка , лигавник и първата коледна играчка за елхата
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране

    за утрешното изписване да подготвим кошарата за малката принцеса -един комплект долен чаршаф , калъфка за възглавничката и още едно лигавниче от същият плат
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

    Подразбиране

    тази година няма да правя отчет-това което исках го уших и показах , останаха за шиене и за следващата година
    приключвам годината с нещо за малката принцеса -възглавничка , камизолки и ръкавички с маймунки за новата година
    вече сме на 7 дни и ме гледа доста критично ,трябва да внимавам
    пожелавам ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА 2016 на всички да е мирна и щастлива
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране

    първият за 2016 -нещо пролетно , аз си го кръстих "цветна пътека"
    започнат на 3.01 и завършен на 14.01.2016
    оригинал на фирмата доме -подарък ми е от скъпа приятелка , доста почака докато му дойде реда ,но съм доволна от резултата
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

  12. #12

    Подразбиране

    Жужи много красива пътечка.А ти нямаш удържане.Спри се малко.Почвам да се засрамвам.

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lili49 Виж мнение
    Жужи много красива пътечка.А ти нямаш удържане.Спри се малко.Почвам да се засрамвам.
    Лили няма от какво да се засрамваш и ти не спираш да боцкаш
    но ти се ориентира в сложни бавни за шиене гоблени , докато аз си избирам лесни модели ,че да свършват бързо за съжаление нямам твоето търпение

  14. #14

    Подразбиране

    Много сладурски неща си нашила за бебчето. И не критично, а с възхищение ще те гледа бебока, само почакай да фиксира шаренийките около себе си.

  15. #15

    Подразбиране

    Здравейте,
    С голямо удоволствие разгледах Вашите творения - личи си, че всички са изработени с много старание и любов. Най-любим обаче ми стана "Душата на розата" на Дименшънс... Този гоблен не го бях срещала досега, но щом го видях ушит, веднага ми открадна сърцето
    Първият гоблен за тази година също много ми хареса, тъй като носи много цветно настроение.
    Продължавайте и занапред да ни показвате красивите неща, които създавате
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

Страница 52 от 57 ПърваПърва ... 2425051525354 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •