Страница 6 от 58 ПърваПърва ... 456781656 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 863
  1. #76

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Лили Виж мнение
    Много пъти съм се заглеждала в този гоблен но нещо все ми липсваше около него.Но приятелката ти се е справила чудесно и е станал много красив и със сигурност имаш пръст в това.
    Лили моята намеса бе при намиране на ключа видяхме гоблена ушит при една рускиня хареса ни ушитото от нея оказа се , че ми е приятелка и ми даде ключа с който го е шила ,а моята приятелка за разлика от мен е изпълнителна и го уши без да променя нищо но всъщност не бе и нужно да се променя нищо

  2. #77

    Подразбиране

    Поздрави адашката от мен! Чудесен пейзаж! Много ви благодаря,че споделихте тази красота! Още веднъж - поздравления!

  3. #78

    Подразбиране

    Специални поздрави за Пепа!Много красив е станал гоблена !Надявам се да го видим на живо на следващата ни среща.

  4. #79

    Подразбиране

    Триптихът е прекрасен. Грее в тази чудна рамка. Поздравления на приятелката ти за пейзажа.

  5. #80

    Подразбиране

    Браво и на двете ви. Поздравления за чудесния триптих - много ми хареса и гоблена и оформлението му. Да ти е честит и дълго да му се радваш.
    Пейзажът на приятелката ти е станал приказен, трудно е да откъснеш поглед от такава красота.

  6. #81

    Подразбиране


    тази покривчица ще е подарък за една моя приятелка която се казва Величка много ми е помагала с оригинални вилерови схеми и като закъсам за конци знам ,че при нея ще намеря дори това което и в магазините го няма дано ви хареса

  7. #82

    Подразбиране

    За такъв приятел с удоволствие да избродираш подарък.А твоят е станал прекрасен.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  8. #83

  9. #84

    Подразбиране

    Поздравления за триптиха и за гоблена на приятелката ти !
    А великденската покривка е прекрасен подарък за приятелка, много красива! Също и за яйцата на черна панама поздравления!
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  10. #85

    Подразбиране

    Иска ли питане? Покривката е страхотна, няма как да не се зарадва приятелката ти.

  11. #86

    Подразбиране

    Покривката за приятелката е прекрасна
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  12. #87

    Подразбиране

    Еха че красива покривка.Приятелката ти ще бъде много щастлива да получи такъв прекрасен подарък.За триптиха ще питам по нататък.

  13. #88

    Подразбиране

    благодаря ви за подкрепата, че имах упрек че съм я направила малка в средата можеше да е по-голямо празното място но не можах да го преценя първоначално

  14. #89

    Smile

    Чудесна е, толкова свежа и с настоение..................

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    поздравления за всички нови попълнения, но моя фаворит е триптиха.божествен е.няколко пъти се връщах да го гледам, а рамката го допълва чудесно.

Страница 6 от 58 ПърваПърва ... 456781656 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •