Страница 9 от 58 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 863
  1. #121

    Подразбиране

    Болестта е обща.Но ти откъде ми изнамираш тези красоти не знам.Много е красива розичката.А и при теб няма лоши неща.

  2. #122

    Подразбиране


    всички не можем да имаме големи тераси с изглед към морето с прекрасни живи цветя затова пък можем да си ги избродираме

  3. #123

    Подразбиране

    Желка , много ми е интересна твоята страничка , много хубави гоблени си избираш да шиеш и тераската ти е много свежа

  4. #124

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rositsa Виж мнение
    Желка , много ми е интересна твоята страничка , много хубави гоблени си избираш да шиеш и тераската ти е много свежа
    благодаря , ценя много твоето мнение защото и ти имаш много много хубави гоблени и донякъде имаме еднакви предпочитания

  5. #125

    Подразбиране

    Ооооооооо ,прекрасен изглед !На коя фирма е това ?Много пъстро и свежо! Доста контур си избоцкала -прилича на Дименсионс.

  6. #126

    Smile

    Поредната КРАСОТА

  7. #127

    Подразбиране x

    Много приятни асоциации предизвиква този пейзаж. Честито!
    КЕЛЕБЕК

  8. #128

    Подразбиране

    Следях етапите и очаквах крайния резултат , и той е повече от впечатляващ. Поздравявам те с поредната красота

  9. #129

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sianie35 Виж мнение
    Ооооооооо ,прекрасен изглед !На коя фирма е това ?Много пъстро и свежо! Доста контур си избоцкала -прилича на Дименсионс.
    Elsa Williams-да като изключим контура е за начинаещи права си прилачат на диметшънса -може би това е американски стил -кръсче полукръсче и контур

  10. #130

    Подразбиране

    Мила терсакта е прекрасна даже повече от прекрасна.И кога успя да я избоцкаш.Супер.

  11. #131

    Подразбиране

    Znak и твоята тераса е страшно красива, много свежа, нежна и романтична. И аз помислих в началото, че е Дим., много, много красива разработка и изработка.

  12. #132

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от d0nka Виж мнение
    Znak и твоята тераса е страшно красива, много свежа, нежна и романтична. И аз помислих в началото, че е Дим., много, много красива разработка и изработка.
    друго си е да е истинска -благорадно ти завиждам за твоята - но като нямаме истинска ще се радваме на ушита

  13. #133

  14. #134

    Подразбиране

    Много е красив и толкова свеж!!!

  15. #135

    Подразбиране

    Реклама:
    Тераската ти е истинска прелест. Колко ли време ще има да въздишам по нея, ама като съм започнала толкова гоблени...Ох, неизлечима болест.

Страница 9 от 58 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •