Страница 9 от 57 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 863

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    И при мен е същото , шия едно , сърбят ме ръцете за друго и преди да го почна хващам трето
    Розичките са много нежни и ефирни

  2. #2

    Подразбиране

    и аз страдам от същата болест.днес искам да ушия едно,утре друго.....но да си дойдем на думата.розичките са се получили чудесно.много са нежни.

  3. #3

    Подразбиране

    Болестта е обща.Но ти откъде ми изнамираш тези красоти не знам.Много е красива розичката.А и при теб няма лоши неща.

  4. #4

    Подразбиране


    всички не можем да имаме големи тераси с изглед към морето с прекрасни живи цветя затова пък можем да си ги избродираме

  5. #5

    Подразбиране

    Желка , много ми е интересна твоята страничка , много хубави гоблени си избираш да шиеш и тераската ти е много свежа

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rositsa Виж мнение
    Желка , много ми е интересна твоята страничка , много хубави гоблени си избираш да шиеш и тераската ти е много свежа
    благодаря , ценя много твоето мнение защото и ти имаш много много хубави гоблени и донякъде имаме еднакви предпочитания

  7. #7

    Подразбиране

    Ооооооооо ,прекрасен изглед !На коя фирма е това ?Много пъстро и свежо! Доста контур си избоцкала -прилича на Дименсионс.

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sianie35 Виж мнение
    Ооооооооо ,прекрасен изглед !На коя фирма е това ?Много пъстро и свежо! Доста контур си избоцкала -прилича на Дименсионс.
    Elsa Williams-да като изключим контура е за начинаещи права си прилачат на диметшънса -може би това е американски стил -кръсче полукръсче и контур

  9. #9

    Подразбиране

    Znak и твоята тераса е страшно красива, много свежа, нежна и романтична. И аз помислих в началото, че е Дим., много, много красива разработка и изработка.

  10. #10

    Smile

    Поредната КРАСОТА

  11. #11

    Подразбиране x

    Много приятни асоциации предизвиква този пейзаж. Честито!
    КЕЛЕБЕК

  12. #12

    Подразбиране

    Следях етапите и очаквах крайния резултат , и той е повече от впечатляващ. Поздравявам те с поредната красота

  13. #13

    Подразбиране

    това ще е подарък за РД на сестра ми
    и пременен

  14. #14

    Подразбиране


    най после дворецът е готов , от мерак по слънчогледите го бях изоставила- аз много си го харесвам независимо че и тук имаше много порене но си струваше , дано и на вас да ви хареса приятно гледане

  15. #15

    Подразбиране

    радвам се че харесахте моят дворец дори за по-малко от месец е реално шиенето защото аз го прекъснах заради слънчогледите , този път направих пренабор защото си имам едно на ум за моделите от списанието ще кача скрина на пренабора с ДМС и до него моят вариант за да може по-добре да направите сравнение и всеки сам решава какво му харесва
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 9 от 57 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •