Страница 49 от 58 ПърваПърва ... 394748495051 ... ПоследенПоследен
Показване на 721 до 735 от 863
  1. #721

    Подразбиране

    Еха, красота , и денем , и нощем ! Честито! Нареждаме се на масичките за по едно...не е казано какво нали

  2. #722

    Подразбиране

    благодаря но всички посетили кафето ,
    разбира се ,че предлагаме всичко

  3. #723

    Подразбиране

    Честито и от мен! Оформлението е страхотно!

  4. #724

    Подразбиране

    Прекрасно изглежда в новата си рамка!Да ти е честит и да ти краси дома! И понеже няма да мога да спя докато не ми се изясни, кажи, моля те колко ти излезе в български лева цената на гоблена! И можеше ли да се купи само схемата с ключа без конците и панамата или се продава само в комплект?

  5. #725

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от СВЕТЛАНА Виж мнение
    Прекрасно изглежда в новата си рамка!Да ти е честит и да ти краси дома! И понеже няма да мога да спя докато не ми се изясни, кажи, моля те колко ти излезе в български лева цената на гоблена! И можеше ли да се купи само схемата с ключа без конците и панамата или се продава само в комплект?
    когато ,аз го купих курса на рублата бе много нестабилен и имах късмет да го купя на много изгодна цена-38лв , правих голяма поръчка и не платих транспортни разходи така ,че това за мен е крайната цена, сега цената е увеличена и не е наличен от доста време момичетата от Пловдив го търсят -те правят колективни поръчки ,за да се избегнат пари за доставка
    не съм чувала фирмата да продава само схемата с ключа , аз не се наемам да правя ключ защото първо конците са мадейра ,второ аз не разполагам с никаква карта на конци за да направя ключ

  6. #726

  7. #727

    Подразбиране

    Много красив е гоблена,както и оформлението

  8. #728

    Подразбиране

    "вино и грозде"-оригинален комплект на фирмата Юнона
    черна панама аида 16 , кръсче 51 цвята
    наздраве
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #729

  10. #730

    Подразбиране

    кафенето е чудесно пожелавам ти да си направиш подходящя серия към него. ( .аз съм се запалила по париж и сега ги събирам от руските форуми)

  11. #731

    Подразбиране

    Чудесен завършек и на натюрморта! Кехлибарът в гроздето сякаш свети. Да не си сложила и на него от светещите конци?

  12. #732

    Подразбиране

    [QUOTE=
    имам малко останали но не се сетих
    Редактирано от zhak : 14.05.2015 в 16:54.

  13. #733

    Подразбиране

    поредният завършен и оформен на любимата ми фирма Лука-оригинал шит на лугана 25 кръсче с 1 нишка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #734

    Подразбиране

    Поздравления за поредната красота !!! Невероятен е в тази рамка

  15. #735

    Подразбиране

    Реклама:
    Поредната красота

Страница 49 от 58 ПърваПърва ... 394748495051 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •