Страница 50 от 58 ПърваПърва ... 404849505152 ... ПоследенПоследен
Показване на 736 до 750 от 863
  1. #736

    Подразбиране

    Мно-о-о-ого бързо го избоцка този гоблен, аз ли съм най-мудната тука, просто ме е срам. Наистина добре си се справила с избора на рамка. И паспартуто, и рамката са много подходящи. Изглежда великолепен този Лука! Понеже ми допада твоят вкус, с интерес ще очаквам следващия ти избор.

  2. #737

    Подразбиране

    Чудесен..........

  3. #738

    Подразбиране

    благодаря ви момичета ,че надничате в страничката ми и харесвате това което шия да ви почерпя с едно кафенце
    доста се измъчиш с розите и затова реших за отмора да ушия някои дреболии за подаръци
    двата модела са на Вервако , първият е шит по сxема правена по снимка от pepen, а вторият го промених за да побере в лентата
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от zhak : 10.06.2015 в 10:30.

  4. #739

  5. #740

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    а вторият го промених за да побере в лентата
    Химикалите са хубави , но... какво има на лентата ? Покажи целата бродерия за да и се полюбуваме.

  6. #741

    Подразбиране

    оригиналната схемата на "моливника" -както си го нарекох , е на Вервако 131.5674
    аз го промених на това за да го побера в лентата
    няма как да го снимам от всички страни едновремемно
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #742

    Подразбиране

    Благодаря. Станало е много оригинално.

  8. #743

    Подразбиране

    това ще е за подарък на един мой ученик , знам че винаги ще ме помни като учител и класен ръководител , но искам да има и един спомен от моето хоби
    дано да му хареса -като ученик искаше да става летец , но завърши друго и сега е един успяващ бизнесмен
    п.п. модела е на фирмата Панна , не е оригинал ,схемата е от нета ,но се наложи доста да променя от конците-мисля че се получи приличен гоблен
    на 13.06.т.г. имаха другарска среща класа -33 години от завършването си -направиха ме щастлива като ги видях живи ,здрави пораснали улегнали момчета , успели в живота -не бяха се събирали , този подарък ще е за организатора на срещата ,който на 20-ти има и РД-ще ми се да вярвам ,че тази среща няма да е последна
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от zhak : 17.06.2015 в 16:49.

  9. #744

    Подразбиране

    B2288 Luca божури-оригинал ,пременен и вече окачен до розите
    не знам кой от двата е по-нежен ,но определено божурите са по-наситени боже би защото са шити с две нишки
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #745

    Подразбиране

    и двата са красиви , Поздравления !!!

  11. #746

    Подразбиране

    Отново прекрасен избор, изпълнение и оформление

  12. #747

    Подразбиране

    Жужи, да са ти честити! Прекрасни са и двата. И рамките много им отиват.

  13. #748

    Подразбиране

    благодаря ви много ,че харесвате моите творения и аз много си ги харесвам

  14. #749

    Подразбиране

    Прекрасни са и двата. Поздрвления за изпълнението!

  15. #750

    Подразбиране

    Реклама:
    Много са красиви!Розите повече ми харесват,по-естествен е зеленият цвят на листата им!Двата гоблена един до друг...завиждам благородно!

Страница 50 от 58 ПърваПърва ... 404849505152 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •