Страница 53 от 58 ПърваПърва ... 3435152535455 ... ПоследенПоследен
Показване на 781 до 795 от 863
  1. #781

    Подразбиране

    Кафененцето - прекрасно гобленче. Много добре ти се е получило рамкирането. Честито на новия му притежател!

  2. #782

    Подразбиране

    най-големият подарък който получих за коледа е раждането на първото бебе в нашето семейство-дъщеричката на по-малкият ми племенник ,която се роди вчера 23.12.2015
    51см 3340г и се казва СИМОНА
    това което шия от известно време са неща все за нея ,ето и първите вече монтирани една възглавничка , лигавник и първата коледна играчка за елхата
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #783

    Подразбиране

    за утрешното изписване да подготвим кошарата за малката принцеса -един комплект долен чаршаф , калъфка за възглавничката и още едно лигавниче от същият плат
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #784

    Подразбиране

    тази година няма да правя отчет-това което исках го уших и показах , останаха за шиене и за следващата година
    приключвам годината с нещо за малката принцеса -възглавничка , камизолки и ръкавички с маймунки за новата година
    вече сме на 7 дни и ме гледа доста критично ,трябва да внимавам
    пожелавам ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА 2016 на всички да е мирна и щастлива
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #785

    Подразбиране

    първият за 2016 -нещо пролетно , аз си го кръстих "цветна пътека"
    започнат на 3.01 и завършен на 14.01.2016
    оригинал на фирмата доме -подарък ми е от скъпа приятелка , доста почака докато му дойде реда ,но съм доволна от резултата
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #786

  7. #787

    Подразбиране

    Жужи много красива пътечка.А ти нямаш удържане.Спри се малко.Почвам да се засрамвам.

  8. #788

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lili49 Виж мнение
    Жужи много красива пътечка.А ти нямаш удържане.Спри се малко.Почвам да се засрамвам.
    Лили няма от какво да се засрамваш и ти не спираш да боцкаш
    но ти се ориентира в сложни бавни за шиене гоблени , докато аз си избирам лесни модели ,че да свършват бързо за съжаление нямам твоето търпение

  9. #789

    Подразбиране

    Много сладурски неща си нашила за бебчето. И не критично, а с възхищение ще те гледа бебока, само почакай да фиксира шаренийките около себе си.

  10. #790

    Подразбиране

    Здравейте,
    С голямо удоволствие разгледах Вашите творения - личи си, че всички са изработени с много старание и любов. Най-любим обаче ми стана "Душата на розата" на Дименшънс... Този гоблен не го бях срещала досега, но щом го видях ушит, веднага ми открадна сърцето
    Първият гоблен за тази година също много ми хареса, тъй като носи много цветно настроение.
    Продължавайте и занапред да ни показвате красивите неща, които създавате
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  11. #791

    Подразбиране

    Отдавна не съм надничала тук, а то колко неща има за виждане... Да ви е жива и здрава Симона и много да ви радва! Много красиви подаръчета си и направила. И нощното кафене много ми харесва, и цветната пътека, а за натюрморта с плодовете просто нямам думи.Браво!

  12. #792

    Подразбиране

    благодаря ви момичета ,стоплихте душата ми в този зимен ден
    ето и пременена и пътечката
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #793

    Подразбиране

    Пътечката в премяна е достойна за подражание!Да тръгне по нея човек,че...да се не върне!

  14. #794

    Подразбиране

    Поздравления , свежест , уют и красота в тази пътечка , както във всичко , което си сътворила.

  15. #795

    Подразбиране

    Реклама:
    Честита Баба Марта да сте живи и здрави
    това което сътворих за БМ -има и още един модел но ще го покажа по-късно
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 53 от 58 ПърваПърва ... 3435152535455 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •