Страница 3 от 58 ПърваПърва 123451353 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 863
  1. #31

    Подразбиране нещо и от моите гоблени

    ще покажа някои от гоблените на една моя приятелка Пепа-за тези които бяха на срещата на 14.03 вече я познават-за сега ще покажа гоблените на дименшънс които са шити по оригинална комплектовка съжалявам ,че качеството на снимките не е много добро
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #32

    Подразбиране нещо и от моите гоблени

    и тези които също са на тази фирма но не се шият целите ,а тук там
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #33

    Подразбиране

    ето и моят първи дименшънс, не е оригинал и затова по-трудно ми бе да го комплектовам отколкото да го ушия, но мисля че се получи-исках първо да го видят моите съгражданки на престоящата среща но май няма много желаещи за нея ,а и доста време не съм показвала нищо
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 13.jpg‎ (45.0 KB, 123 показвания)

  4. #34

    Подразбиране

    ето и новото ми попълнение ,което имам благодарение на Лили -е не е оригинал шит е основно с ариадна но мисля че се получи добре
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 8.jpg‎ (46.6 KB, 103 показвания)

  5. #35

    Подразбиране

    изминаха малко повече от 2 год.от как съм в този форум -научих много нови неща и успях да събера според мен внушителна колекция и колкото повече събирам все по трудно избирам какво да ушия,съжалявам че времето ми няма да стигне да ушия всичко което харесвам въпреки че имам вече предостатъчно време за хобито си ,е стига приказки исках да ушия нещо на черна панама ,нещо със слънчогледи и като видях този гоблен преди няколко дни си казах е това ще е както се казва три в едно -хем черно,хем слънчогледи ,при това с лубимите ми вече кръсчета и зарязах почнатият и успях да го ушия само за 4 дни точно за днешният ми празник-дано и на вас ви хареса
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 4.jpg‎ (41.2 KB, 99 показвания)

  6. #36

    Подразбиране

    ето и следващото ми попълнение ,като го видях реших , че е актуално за сезона (пък и това са любимите ми плодове) и веднага започнах да събирам конците и през ум не ми мина ,че това ще е следващият урок които научих -ших кръсче, полукръсче, а сега се наложи да шия 1/4 и 3/4 кръсчета -добре че нямам проблеми с математиката
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 7.jpg‎ (64.0 KB, 101 показвания)

  7. #37

    Подразбиране

    днес една скъпа за мен приятелка която открих чрез този форум има рожден ден и този гоблен е за теб Диана още веднъж честит празник и нека още дълги години да си жива и здрава да празнувамаш този ден
    п.п след като ще е подарък за РД да добавим надписа (не по схемата)
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 2.jpg‎ (42.7 KB, 39 показвания)
    Редактирано от zhak : 14.09.2010 в 16:19.

  8. #38

    Подразбиране

    все ми се струваше ,че не бе най добрият избор да го шия на бяла панама без фон и затова реших да го ушия отново на черна панама -кой вариант е по-добър въпрос на вкус , но мисля че на черната изпъква по-добре -ще ги кача двата варианта едно до друго за сравнение -освен фона са променени малко и цветовете на розата
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 1.jpg‎ (32.6 KB, 13 показвания)
    • Тип на файла: jpg 4.jpg‎ (28.3 KB, 31 показвания)

  9. #39

    Подразбиране

    ето и следващото ми попълнение-един нов вариант на Вилер дано Ви хареса
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 5.jpg‎ (39.0 KB, 41 показвания)

  10. #40

    Подразбиране

    гоблените които съм шила на Вилер за съжаление НЕ СА ОРИГИНАЛИ но съм ползвала мостри на оригинали благодарение на една моя много скъпа приятелка и сега ще покажа нейният оригинал -шит 1:4 с конци мец и моето копие-шито 1:1с конци бълг.и любица и за да не шия фон на черна панама заедно-приятно гледане
    п.п съжалявам че качеството на снимките не е достатъч но добро
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #41

    Подразбиране

    не знам причината по имам изтрити постове от страницата си но не от мен, ако ще се трият тогава защо ги качваме -няма го последният ми гоблен нощта ще го кача отново и дано този път остане
    п.п от снимката се вижда датата бе качен миналата събота учидих се че никой не забеляза новата ми придобивка а то се оказа че е изтрита
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 7.jpg‎ (34.3 KB, 22 показвания)

  12. #42

    Подразбиране

    а това е първият ми ушит на черна панама вече в рамка-дано да уцелее
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #43

    Подразбиране

    продължавам с черната панама -май доста има да шия че голямо парче плат купих но откровено казано допадна ми да шия на черно дано и на вас ви хареса
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #44

    Подразбиране

    е след като още не е готов последният да покажем тези които пременихме в рамки поотделно и заедно на стената
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    това са розите на моята приятелка Пепа
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 3 от 58 ПърваПърва 123451353 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •