Страница 48 от 58 ПърваПърва ... 384647484950 ... ПоследенПоследен
Показване на 706 до 720 от 863
  1. #706

    Подразбиране

    ето и малко великденски
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #707

    Подразбиране

    и още малко-мисля с това да приключа за тази година имах и други идеи но май ще останат за догодина
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от zhak : 26.03.2015 в 14:38.

  3. #708

    Подразбиране

    И това ако е малко....Страхотни,страхотни!Ярки наситени цветове,весели мотиви ,прекрасно изпълнени яйчица ,носещи в себе си атмосферата на този голям празник!

  4. #709

    Подразбиране

    Кога успяваш, бе човек? И в конкурси участваш, че и печелиш -честито! И за празника си ОК. Браво! Това зайче, гледам, върху найлон ли е шито, че е толкова твърдо? Не ми е идвало наум. И още един въпрос - страхотното кокошо семейство няма ли да се рамкира? Виждам, че си го фитилирала по края, значи ли, че ще го ползваш като каренце?

  5. #710

    Подразбиране

    зайчетата са шити не на найлон , а на пластмасова панама
    кокошето семейство е шито на панамена лента-фитила в края е фабричен , не съм го монтирала ,защото първоначалната идея бе да е банер , после се разколебах и може да го направя на възглавница но още умувам
    и както реших ,че съм свършила с великденските май ще има още
    за къде без петел и пропуснала съм един гоблен на роял париж ,който чака за контур ,ама не ще сам да се ушие
    доста търсих поставки за яйца и вчера случайно попаднах на такива и направих едно калпаче, но не прецених добре размера
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #711

    Подразбиране

    Супер са! Отваряй магазин за празнични украси! Ще дойда да си купя, че аз за предстоящия празник нищо не успях да си ушия

  7. #712

    Подразбиране

    Много са красиви , не се остави и качулчицата си направи , преставай вече с тези дреболий и си довършвай кафето

  8. #713

    Подразбиране

    От хубави по - хубави............
    Адмирации за красотите, ама хайде сега и аз чакам голямата красота - нощното кафене.

  9. #714

    Подразбиране

    Голяма производителност и всичко от хубаво по- хубаво.....

  10. #715

    Подразбиране

    Честито! Нямаш стига , ама чакам да си пием кафенцето!

  11. #716

    Подразбиране

    един тишлайфер ,който чакаше да го оформя -покрай великденските му дойде и неговият ред
    гоблена е оригинал на анхор-идена закупен от промоциите на коутс
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #717

    Подразбиране

    "Нощно кафене" на фирмата златно руно-оригинал-вече пременен и готов да посреща посетители
    много съм доволна от фирмата ,чудесно направена за шиене схема добър подбор на конци , ших го с голямо удоволствие
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #718

  14. #719

    Подразбиране

    Жели, радвам се, че съм от първите посетители на новото ти кафе. Прекрасно е.Честито!

  15. #720

    Подразбиране

    Реклама:
    Чудесен е! Поздравления и от мен!

Страница 48 от 58 ПърваПърва ... 384647484950 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •