Показване на 1 до 15 от 15

Тема: шипове

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Моята половинка се сблъска лятото с шип в коляното.Тогава прави физиотерапия,понеже това ни препоръчаха.Освен физиотерапията ползваше мазила,които бяха изписани от физиотерапевта,също така пи хапчета,предназначени точно за това.В момента няма никакви проблеми.Но смятам,че при всеки е индивидуално и трябва да се консултира с лекар.Майка ми има шипове на врата и пие медикаменти,които са изписани от невролог.

  2. #2

    Подразбиране

    Майка чула по тв от канал скат всеки понеделник от 16ч имало някакъв човек който давал мн народни рецепти и че казал за шипове в петата да се сложи негасена вар в някаква платняна торбичка,но варта да е суха иначе знаете че гори.слагала се тази торбичка на петата и се връзвала и се преспивало до сутринта с нея и те изчезвали.не знам колко е вярно пробвайте.а за врата пак съм чела да се опъне главата силно назад за 30секунди така се получавало оросяване на гръбначния стълб.може да се прави мн пъти на ден.слава на Бога нямам това нещо незнам какво е дано да съм ви била полезна.и за медицинска сяра,за тютюнев лист също но там има минути защото се получава силно изгаряне.УСПЕХ НА ВСИЧКИ.
    e-mail: ivelina.geljzkova@abv.bg
    не отговарям на лс без снимка или линк на исканото

  3. #3

    Подразбиране

    Имах шипове във врата и двустранно добавъчни ребра на 7-ми шиен прешлен.Впоследствие ръцете ми бяха парализирани,без оросяване и останаха само на кост.За лечението не искам да си спомням през какво минах,но си спомням че ядях портокали в огромни количества за да мога да изхвърлям веществата след сеансите по стапяне.Бях жив труп

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •