Показване на 1 до 12 от 12
  1. #1

    Подразбиране Здравейте - липсвате ми много

    ЗДРАВЕЙТЕ на всички във форума!!!!!!!
    Липсва те ми ужасно много - вече цял месец не съм в състояние да посещавам моето любимо място в интернета.
    Имах доста здравославни прочини - но искренно се надявам, че скоро пак ще съм сред вас.
    Искам да се извиня на всички, които са ми искали схеми през този един месец и аз не съм успяла да им ги изпратя - не е от липса на желание, а от липса на физическа възможност.
    Още веднъж искренно се извинявам на всички и още по-искренно се надявам скоро отново да бъда сред вас!!!!!!!
    "Този, който е започнал нещо, наполовина го е свършил. Дръзни да бъдеш мъдър - започни" - Хораций

  2. #2

    Подразбиране

    ОЗДРАВЯВАЙ! Чакаме те отново да бъдеш сред нас!

  3. #3

    Подразбиране

    Здрасти Снежи! Хайде - липсваше ми. Започнах да се чудя пак ли не е платен интернета :? Бързо оздравяване и скорошно завръщане при нас

  4. #4

  5. #5

    Подразбиране

    По скорошно оздравяване, за да си отново сред нас
    ..::Gobelin World::..

  6. #6

    Подразбиране :)

    бързо оздравяване

  7. #7

    Подразбиране

    Снежи и ти ни липсваш, оздравявай по-бързо и те очакваме отново при нас
    Чрез въображението си можем да си представим светове, които бихме могли да създадем, ако използваме потенциала си.

    http://adelina81.multiply.com/photos
    http://www.goblenite.com/gobelins_gallery_323.html

  8. #8

    Подразбиране да си жива и здрава!!!!

    Пожелавам скорошно оздравяване и пълно възстановяване (като си помисля че и мен ме чака едно такова отсъствие можеби от месец ).ЛИпсваш на всички ни !!!!

  9. #9

    Подразбиране отговор

    Хайде,миличка,идвай вече .Лично на мен ми липсваш .Няма да е за дълго,нали?Чакам да се появиш с нови сили.
    Животът е или дръзко приключение, или нищо.

  10. #10

    Подразбиране

    BLAGODARIA MNOGO NA VSI4KI I ZA TOVA, 4E MISLITE ZA MEN!!!!
    Mnogo skoro 6te sum otnovo pri vas - pone taka se nadiavam.
    LIPSVATE MI UZASNO MNOGO!!!!!!!
    "Този, който е започнал нещо, наполовина го е свършил. Дръзни да бъдеш мъдър - започни" - Хораций

  11. #11

    Подразбиране ЗДРАВЕ

    Не те познавам Снежи, но ти пожелавам скорошно оздравяване и бързо възстановяване.

  12. #12

    Подразбиране

    Реклама:
    бързо оздравяване

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •