Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 49
  1. #1

    Post Етапите на шебечето

    Ето и мойте три етапчета единия е Мадоната с гроздето а другия е Лунна зима а третия е на фирмата в кояте влюбих и си харесах много гоблени за шиене ХЕАД и то благодарение на вас момичета, ето първия Чаена фея
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от shebek1733 : 13.05.2009 в 08:01.

  2. #2

    Подразбиране

    ето втория Лунна зима
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Smile

    Да ви покажа следващото етапче на ХЕАДа .Малко бавно напредвам но е страхотен ,на следващата среща в София ще ви го донеса да го видите.Съжалявам за лошата снимка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Post

    Заповядайте най после да покажа ново етапче на моята любима фея,дано ви хареса
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от shebek1733 : 30.07.2009 в 08:17. Причина: промяна на снимка

  5. #5

    Подразбиране

    Здравейте отново да ви се похваля започнах нов гоблен Гладиолите на Вилер е това е сега са три големи .Какво да ви кажа луда работа но много го харесвам и не се стърпях да го започна ето малко етапче
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Smile

    Здравейте отново, искам да ви покажа до къде стигнах с моето етапче на Гладиолите не е много но нямам много време.Дано ви хареса
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Post

    Здравейте милички мерси много за хубавите думи maleksа за феята още отлежава ще го довърша но кога ето едно етапче от Гладиолите снимката е от срещатата но ще кача и своя след някой ден
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Post

    Ето ме отново да кача следващото етапче не е много ,че сега с тази игра не шия много но дано ви хареса
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

    Post

    Здравейте милички ,ето ме отново да ви покажа новото си етапче .Но покрай новогодишната игра не ми остава много време
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Post

    Остана малко и малко от Гладиолите не е много но.дано ви харесат
    Редактирано от manka : 18.06.2011 в 19:42.

  11. #11

    Post

    Хей момичета за да не ме забравите ето ме пак тук и се хванях сериозно да си довърша творбите започнати миналата година.започнах Лунната зима и реших да я довърша точно като времето на вън .Малко зимно настроениепреди сега

  12. #12

    Post

    Здравейте милички първо Весела Коледа на всички.Да се похваля с новото ми етапче от зимата все ми се струва че стоя на едно място но незнам май напредвам по малко.

  13. #13

    Post

    За да не кажете че нищо не правя реший да ви покажа малко и от другия гоблен Гладиолите като за отмора през тези два дни а и за малко разнообразие.Нали знаете луд умора няма от голям по голям

  14. #14

    Подразбиране

    Гоблените, които шиеш са прекрасни. На коя е фирма е комплектовка лунна зима, защото и аз я шия на Милена стил и незнам дали ще се получи добре

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Гладиолите ти са прекрасни, а лунна зима съм го шила и мога да кажа, че ти предстои най-трудното, бора ми скъса нервите докато ги ушия

Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •